İnternet hızı bilgisayarda daha yavaş

Aysın Aktaş

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba benim bir laptop'ım bir de kendi kasam var. Kasamda internet hızım olduğundan daha yavaş ve bunu Ethernet kablosuyla da çözemiyorum kablosuz bağlantı ile de. Telefonlarda da laptop'taki gibi hızlı ama sadece kasada yavaş. Yardımcı olabilir misiniz?
Laptop'taki örnek hızı koydum kasada 5-6 Mbit'i bile görmüyor maalesef ki.

81A3867B-27D6-4A92-8119-26810F7F1833.jpeg

Hocam komple internet driverlarını silip başka bir sürümünü kurun olmadı telefonu Wi-Fi'ya bağlayıp USB kablosu ile telefondan internet paylaşımını deneyin.

Laptop ve telefonda normal iken masaüstünde yavaş olmasına sebebiyet verebilecek durumlar ayar veya eklenti vs ile ilgili olabilir.
Ağ ayarlarını sıfırlayın.
Düzelmez ise başka bir internet tarayıcı ile tekrar kontrol edin.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-08 164340.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-08 164340.png
    38,1 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
VDSL GIBIRNet kabloluda sabit sorun olmuyor gayet iyi.

Laptop ve telefonda normal iken masaüstünde yavaş olmasına sebebiyet verebilecek durumlar ayar veya eklenti vs ile ilgili olabilir.

Yok PC'de düzgün, Wi-Fi ile telefonlara modem yavaş internet veriyor.

Hocam komple internet driverlarını silip başka bir sürümünü kurun olmadı telefonu Wi-Fi'ya bağlayıp USB kablosu ile telefondan internet paylaşımını deneyin.

Merhaba nereden silip tekrar yukleyebilecegim konusunda yardimci olur musunuz? Teşekkürler simdiden.

Sifirladim fakat bir ise yaramadi.

Merhaba benim bir laptop'ım bir de kendi kasam var. Kasamda internet hızım olduğundan daha yavaş ve bunu Ethernet kablosuyla da çözemiyorum kablosuz bağlantı ile de. Telefonlarda da laptop'taki gibi hızlı ama sadece kasada yavaş. Yardımcı olabilir misiniz?
Laptop'taki örnek hızı koydum kasada 5-6 Mbit'i bile görmüyor maalesef ki.

Eki Görüntüle 2135636
Laptopta WiFi için ne kullanıyorsun? WiFi USB adaptör, anakarta gömülü WiFi çipi

Yeni konular

Geri
Yukarı