İnternet hızı bilgisayarda yavaş

Unusal 090

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700
Intel i3 12100F
16 GB RAM
500 GB Nvme
Bilgisayarımda bir şey indirmeye çalışıyorum genelde 100 KB indirme hızı var. Max saniyede 1 MB indiriyor. Hız testi falan yaptım yine de çok düşük. Telefonun internetinden bağlanıyorum aynı. Modemden bağlanıyorum aynı. Modeme uzaktan bağlanıyorum. Böyle "şu şu tür kablo lazım" veya "modemi 30 saniye böyle yap IAJED917 tipi kabloyu evir çevir" falan demeyin anlamıyorum.

İnternetiniz için hız testi yapabilir misiniz? Eğer intenertinizin maksimum indirme hızı 1MB/s ise bu internetinizden kaynaklanır. Eğer hız testiniz çok daha iyi ise o zaman sorun size veriyi sağlayan serverdan veya indirdiğiniz platformdan kaynaklanıyor olabilir.

*stabil bağlantı koşulları için.

Son düzenleme:
İnternetiniz için hız testi yapabilir misiniz? Eğer intenertinizin maksimum indirme hızı 1MB/s ise bu internetinizden kaynaklanır. Eğer hız testiniz çok daha iyi ise o zaman sorun size veriyi sağlayan serverdan veya indirdiğiniz platformdan kaynaklanıyor olabilir.

*Stabil bağlantı koşulları için.

Google'dan indiriyorum zaten hız testinde maksimum 1,9 mb/s falan çıktı

Bu arada telefonda vb. internet iyi çekiyor telefonda Max 5 mb/s

Google'dan indiriyorum zaten hız testinde maksimum 1,9 mb/s falan çıktı.

Bu arada telefonda vb. internet iyi çekiyor telefonda Max 5 mb/s

Acaba hangi siteden nasıl bir içerik indirdiğinizi sorabilir miyim? Ben de test edeyim; böylece onlardan mı kaynaklı kullanıcı kaynaklı mı görmüş oluruz.

Acaba hangi siteden nasıl bir içerik indirdiğinizi sorabilir miyim? Ben de test edeyim; böylece onlardan mı kaynaklı kullanıcı kaynaklı mı görmüş oluruz.

Savefrom'un Google uzantısını kurdum oradan video indiriyorum.zaten indirdiğim her şey aynı. Ayrıca uzun zamandır savefrom kullanıyorum önceden bayağı hızlıydı şimdi diğer uygulamalarla beraber yavaşladı.

Geri
Yukarı