İnternet hızı GeForce NOW'da daha düşük gözüküyor

MonkeyDGarp

Hectopat
Arkadaşlar benim internetim 45 MB/s ama GeForce NOW bunu 16 olarak algılıyor ve ben oyunları adeta 480p oynuyorum. Bunun sebebi nedir? Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    93,6 KB · Görüntüleme: 48
  • 2.PNG
    2.PNG
    164 KB · Görüntüleme: 50
Yok birader GeForce NOW bakır kablolarda hep aynı 15 civarı veriyio ister 100 Mbps paket olsa gene aynı verir. (hesabım Premium)

1633882062046.png

Hocam bunun sebebi tamamen sizin internetinizden kaynaklı bir durum. 2 senedir falan GeForce NOW kullanıyorum hiç böyle bir problem yaşamadım çünkü internetim iyi. Öncelikle bilgisayarınızı kablolu bağlantı aracılığı ile internete bağlayıp öyle GeForce NOW kullanın. Ayrıca evdeki diğer cihazların Wi-Fi ile olan bağlantılarını kesin ve tekrar deneyin. Eğer hala aynı sonucu alıyorsanız internet servis sağlayıcınıza danışın derim.
Benim kullandığım internet ile aldığım sonuçlar:
Screenshot_1.png

Hocam bunun sebebi tamamen sizin internetinizden kaynaklı bir durum. 2 senedir falan GeForce NOW kullanıyorum hiç böyle bir problem yaşamadım çünkü internetim iyi. Öncelikle bilgisayarınızı kablolu bağlantı aracılığı ile internete bağlayıp öyle GeForce NOW kullanın. Ayrıca evdeki diğer cihazların Wi-Fi ile olan bağlantılarını kesin ve tekrar deneyin. Eğer hala aynı sonucu alıyorsanız internet servis sağlayıcınıza danışın derim.
Benim kullandığım internet ile aldığım sonuçlar:
Eki Görüntüle 1188595

Birader sende fiber var.

Yeni konular

Geri
Yukarı