İnternet hızı iyi olmasına rağmen tarayıcıda yavaş gezinme

KaanRobert

Decapat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Daha fazla  
Arkadaşlar, internet hızı çoğunlukla 25Mbps'nin üzerinde fakat tarayıcı ne olursa olsun siteler çok geç yükleniyor, video izlerken vs. 144P kalitede bile donmalar-takılmalar yaşıyorum. Acaba nedenini bilen var mıdır? Ayrıca Turkcell kullanıyorum ve bu sorun saat 20.00'dan sonra başlıyor. Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar.

İşlemci sayfaların yuklenmesinde çok büyük rol oynuyor. İnternetim aynı olmasına rağmen yeni işlemcimde sayfalar 2 kata yakın daha hızlı yükleniyor.

AMD Ryzen 9 3900X kullanıyorum ayrıca bu sorun sadece akşam 20.00'dan sonra oluyor.

Arkadaşlar, internet hızı çoğunlukla 25Mbps'nin üzerinde fakat tarayıcı ne olursa olsun siteler çok geç yükleniyor, video izlerken vs. 144P kalitede bile donmalar-takılmalar yaşıyorum. Acaba nedenini bilen var mıdır? Ayrıca Turkcell kullanıyorum ve bu sorun saat 20.00'dan sonra başlıyor. Şimdiden teşekkürler, iyi akşamlar.

Saat 20.00'dan sonra olması yoğunluk anlamında bir sorun olduğunu gösterebilir fakat 144P kalitede donmalar-takılmalar yaşamanıza bir anlam veremedim. Müşteri hizmetleri her zamanki gibi gitmeniz gereken en doğru yer olacaktır.

Yoğun saatlerde internetin sürekli kopuyor olabilir. Servis sağlayıcısıyla iletişime geçmeni öneririm. Bende aynı sorunu yaşıyordum TürkNette arıza kaydı açtım düzelttiler.

Geri
Yukarı