İnternet hızı olması gerekenden daha düşük

xienion

Hectopat
Selam arkadaşlar. 35 Mbps download 6 uploadı olan paket aldık. Bugün bağlandı ama odama 7 Mbps geliyor modemden kablo çekmeme rağmen. Ne yapmalıyım?

Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Bu üstün zekanızdan dolayı sizi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Nasıl bizim aklımıza gelmedi sizin aklınıza geldi anlamış değilim. Çok kralsınız hocam.
Selam arkadaşlar. 35 Mbps download 6 uploadı olan paket aldık. Bugün bağlandı ama odama 7 Mbps geliyor modemden kablo çekmeme rağmen. Ne yapmalıyım?
Hocam hat fiber mi?

Fiber değilse hat değerlerinizi atar mısınız? (DSL istatistic)

Bu üstün zekanızdan dolayı sizi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Nasıl bizim aklımıza gelmedi sizin aklınıza geldi anlamış değilim. Çok kralsınız hocam.

Hocam hat fiber mi?

Fiber değilse hat değerlerinizi atar mısınız? (DSL istatistic)
Tamamdır arkadaşlar sorun çözüldü. Aradık düzeldi.

10 yıllık Türk Telekom tecrübemi aktardım. Sizin de 10 yıllık tecrübeniz var ise aktarabilirsiniz.

10 yıllık tecrübe = Müşteri Hizmetlerini arayın demek. Şahane...
Telekomda evet hocam MH aramak en iyi çözüm. Aradığın takdirde direkt çözüyorlar. Zaten ne varsa bu bilgisizlik yüzünden var. Adamlar sonra modemin ayarlarını bozuyorlar, kablolarla oynayıp kabloları kırıyorlar sonra firmaya suç atıyorlar. Halbuki arayıp bilgi alsa oradan kolayca hallediliyor.

Geri
Yukarı