İnternet hızı yavaşlıyor

worsewer

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim internet TTNET ve 4 Mbps. Ancak Torrent dosyası indirmek için qBittorrent üzerinden dosyayı açtıktan sonra indirme en fazla 1 Mbps oluyor.
Siteleri de 1 dk gibi uzun bir sürede açıyor. Edge kullanıyorken daha kötüydü Brave'ye geç dediler onda da internet çok yavaş. Ne yapmalıyım?

4 Mbps saniyede 0.5 MB yapar. Bu da fazlasıyla düşük bir değer. Normal yani sorun yaşaman.

Bende de aynı sorun var şu an. Aradım internet sağlayıcımı altyapı sorunu olduğunu ve ayın 24'üne kadar çözülecek dediler. Altyapınızadn dolayı böyle olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlar benim internet TTNET ve 4 Mbps. Ancak Torrent dosyası indirmek için qBittorrent üzerinden dosyayı açtıktan sonra indirme en fazla 1 Mbps oluyor.
Siteleri de 1 dk gibi uzun bir sürede açıyor. Edge kullanıyorken daha kötüydü Brave'ye geç dediler onda da internet çok yavaş. Ne yapmalıyım?

Hocam öncelikle 2008 yılında takılmışa benziyorsunuz. Bu internet hızı bu zamanda sizi sıkıntıya sokması gayet doğal en azından 25-30 Mbps bandına çıkmanız gerekiyor.

4Mbps mi? Tebrik ederim iyi dayanıyorsunuz. 1mb/sn hızı görüyor iseniz oturun dua edin.

Geri
Yukarı