İnternet Hızım 0.40 Mbps

Hello

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, az önce 240p'de video izlerken donmalar oldu. Bunu yazarken yanlış yazıp silince bile sayfa donuyor. Şimdi ben TTNET müşteri hizmetlerini arasam hakaret etsem herhangi bir yaptırımda bulunurlar mı? Bu hız işini her zaman yapıyorlar. Kafalarına göre yükseltiyorlar sonra bi anda düşürüyorlar.

Eğer yazıyı silerken donmalar oluyorsa bu sisteminin çok yoğun olarak kullanmasıyla alakalıdır. Ama sorun her zaman aynı ise başka bilgisayardan test et. Hala aynı ise 444 0 375 i ara ve ağzına geleni söyle. Sana üslubunuza dikkat edin diyen olursa (başıma geldi) internetimi normale döndürün öyle dikkat ederim de.

Ama önce tatlı dille anlat. Sana bahaneler bulucak olursa yukarıdakileri yaparsın.

Beyler bugün Turkcell Superonline bağlattım. 16 Mbit Yaz Fırsatı kampanyasına kayıt oldum. Bugün hattı çektiler modemi falan kurdular. Ama hızım 0.90 kb/sn. Müşteri hizmetlerini aradım sorunun hattan kaynaklandığını, halledince bize tekrar döneceklerini söylediler. Gidiş o gidiş. Benim çektiğim direkten en az 7 8 kişi çekiyor. Direkleri değiştirsem sorun düzelir mi?

Sövmeden önce davacı olacağını söyleyebilirsin. Sözleşmende belirli bir hız yazıyor ve bunu vermek zorundalar. Aradığında bir arıza olup olmadığını sor. Bende Superonline'da aynı sorunu yaşadım. Müşteri hizmetleri hızımın 1 Mbps'de unutulduğunu, tekrar 8'e yükselttiklerini söylediler. Düne kadar düzgündü. Dün biraz dalgalandı.

Sözleşmede belirli bir hız yazmıyor. Belirli bir hıza kadar deniyor. Örneğin 24 mbit'e kadar yazıyor. Onun için itiraz edebilirler.

Sonuç ne oldu?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı