İnternet Hızım 0.36 Mbps Oluyor

yasinetrus

Hectopat
ASAS.png
TTNET kullanıyorum ama hangi paket olduğunu bilmiyorum, sadece aylık 60 TL ödediğimizi biliyorum. Bağlantı hızımız bir süredir çok yavaş seyrediyor, öyle ki YouTube'dan video izlerken bile donmalara maruz kalıyorum. Müşteri hizmetlerini ararsam bir çözüme ulaşabilir miyim?

Eki Görüntüle 608155TTNET kullanıyorum ama hangi paket olduğunu bilmiyorum, sadece aylık 60 TL ödediğimizi biliyorum. Bağlantı hızımız bir süredir çok yavaş seyrediyor, öyle ki YouTube'dan video izlerken bile donmalara maruz kalıyorum. Müşteri hizmetlerini ararsam bir çözüme ulaşabilir miyim?
Modem ayarlarınıza girip hat değerlerinizide paylaşır mısınız? Ayrıca arayıp sorununuzu dile getirerek arıza kaydıda açtırın bence hızını güncelleyip tekrar test etmenizi isteyeceklerdir.

Eki Görüntüle 608155TTNET kullanıyorum ama hangi paket olduğunu bilmiyorum, sadece aylık 60 TL ödediğimizi biliyorum. Bağlantı hızımız bir süredir çok yavaş seyrediyor, öyle ki YouTube'dan video izlerken bile donmalara maruz kalıyorum. Müşteri hizmetlerini ararsam bir çözüme ulaşabilir miyim?
Hızlarınız çok düşük, konuşun derim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı