İnternet hızım düşük

xDisturbia

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar internet paket hızım 16 Mbps fakat bana gelen internet hızı resimdeki gibi çok düşük. Bir üst kattaki komşumuzun internetine baktığımda burdaki indirme hızı 16000 gibi bir değer alırken bende neden bu kadar az merak ediyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hat zayıflamanız fazla. Bina içi tesisatınızı kontrol edin. Ek var ise kesip yeniden bağlayın.
Evdeki tüm kabloları ve 1 tane 3 ağızlı ek kutu var onu değiştirdim hat zayıflaması 26'ya kadar düştü. Dışardan direkten gelen kalın bir kabloya bağlı olan bir kutu daha var ona dokunmadım çünkü o kalın kablodaki telleri soyup onun içine bağlamışlar sanırım problem onda herhalde. Türktelekom'u aramıştım yarın gelirler muhtemelen onlar baksın ona 🙂

Evdeki tüm kabloları ve 1 tane 3 ağızlı ek kutu var onu değiştirdim hat zayıflaması 26'ya kadar düştü. Dışardan direkten gelen kalın bir kabloya bağlı olan bir kutu daha var ona dokunmadım çünkü o kalın kablodaki telleri soyup onun içine bağlamışlar sanırım problem onda herhalde. Türktelekom'u aramıştım yarın gelirler muhtemelen onlar baksın ona 🙂
Yarın gelirlerse dua edin. Şu yoğunlukta ve bu durumda gelmeleri zor maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı