İnternet hızım sadece bilgisayarda düşüyor

Canlar merhaba. Bilgisayarımda çok fazla internet hızım düşüyor. Aynı anda telefonda ve tablette hız kontrolü yaptığımda herhangi bir problem gözükmüyor. Sebebi ne olabilir? Acaba driver mı güncel değil, bundan mı kaynaklı? Driverı nereden güncelleyebilirim?

Güç planı seçin> kullandığınız güç planının özelliklerine girin> kablosuz ağ bağdaştırıcılarına girin ve hangi güç modunda bakın.

@Kükreyen Deli Adam @wasterqaz @invisible01 @iamshared arkadaşlar sanırım hepiniz beni yanlış anlamışsınız, ya da ben yanlış anlattım bilmiyorum. Ama dönüp dönüp okuyorum benim yazdıklarımda problem yok, tekrar anlatıyorum bakın, internet paketim 32 MB, bilgisayarda bu hızı da alıyorum sorun yok, ama kopmalar oluyor, bu kopma yaşanırken tablet ve telefonda aynı kopma olmuyor, ölçümleri aynı anda yapıyorum. Anlatabildim mi ?

Buyrun.
Hocam o zaman ben size bir driver atıyorum onu kurun büyük ihtimalle düzelecektir. Bu arada internet hızım düşüyor demişsiniz kopma yaşadığınızı belirtmemişsiniz.
(Kurmak için zip dosyasını klasöre ayıklayın ardından .inf uzantılı [Tür kısmında "Kur bilgileri" yazacaktır] dosyaya sağ tıklayıp "Yükle" diyoruz)

Hocam o zaman ben size bir driver atıyorum onu kurun büyük ihtimalle düzelecektir. Bu arada internet hızım düşüyor demişsiniz kopma yaşadığınızı belirtmemişsiniz.
(Kurmak için zip dosyasını klasöre ayıklayın ardından .inf uzantılı [Tür kısmında "Kur bilgileri" yazacaktır] dosyaya sağ tıklayıp "Yükle" diyoruz)

Daha eski bir driver atmışsınız ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı