İnternet hızında dalgalanma sorunu

Bana da bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Akşamları internet çok düşüyor kullanılamaz hale geliyor lakin gündüzleri 100 MB olarak veriyor hızı.
Modeme bağlı olan cihazları azaltmaya bakın veya mac filtreleme varsa onu açıp sadece izin verdiğiniz cihazların macleri ile fitreleyin.
Ardından akşamları düşmesi normal 5 civarından sonra iş çıkış saatleri olduğundan bölgesel yoğunluk olabilir ancak 100 olan hızınız çok fazla etki etmemesi gerekir en fazla yüzde 20 düşüş sağlanır. Bundna daha fazla olursa açık olan cihazlarınızda zararlı taraması yaptırın ve arka planda açık şeyleri kontrol edin.

Modeme bağlı olan cihazları azaltmaya bakın veya Mac filtreleme varsa onu açıp sadece izin verdiğiniz cihazların Mac'leri ile fitreleyin.
Ardından akşamları düşmesi normal 5 civarından sonra iş çıkış saatleri olduğundan bölgesel yoğunluk olabilir ancak 100 olan hızınız çok fazla etki etmemesi gerekir en fazla yüzde 20 düşüş sağlanır. Bundna daha fazla olursa açık olan cihazlarınızda zararlı taraması yaptırın ve arka planda açık şeyleri kontrol edin.

Bütün cihazlar kapalı. Fiber üyeliğim var. İnsanların yoğun internete girdiğini akşamları benim fiber interneti etkilemesi çok tuhaf. Netspeed firması ve TurkNet firması çözemedi.

Bütün cihazlar kapalı. Fiber üyeliğim var. İnsanların yoğun internete girdiğini akşamları benim fiber interneti etkilemesi çok tuhaf. Netspeed firması ve TurkNet firması çözemedi.
Modem verilerini paylaşın. Kısmi gizli şekilde bağlı cihazları gösterin, saat gözükecek şekilde görüntü alın.

Geri
Yukarı