İnternet hızındaki düşüş

430518

Hectopat
Yaklaşık 4-5 gün önce böyle bir sorunum yoktu. 50 Mbps internetim ile dolaşıyordum. 3 gün önce falan LoL oynadığımda, FIFA oynadığımda sürekli ping çıkmaya başladı. LoL'de 2.300 pinglere kadar çıkmıştı. Şimdi hız testi yaptığımda 14 download 1.59 upload veriyor. Ama öncesinde 50 download 8 upload veriyordu. Ayrıca altta bıraktığım fotoğrafta genellikle TurkNet falan yazardı. Şimdi wi.com yazıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda boş boş konuşup sonunda "modemin kablolarını çıkarıp 15 dakika bekleyin, 15 dakika bekledikten sonra 30 dakika kullanıp hız testi yapın." dediler. Hiçbir şey değişmedi. Yardımcı olur musunuz? Bu arada Türk Telekom kullanıyorum.

1675200439017.png

1675200585661.png

Birebir aynı durumu ben de yaşıyorum. Müşteri hizmetleri fiziksel olarak ekiplerin kontrol etmesi gerektiğini söyledi. Kontroller yapıldı, hat düzeldi. Bugün yine aynı problem yine başladı.

Birebir aynı durumu ben de yaşıyorum. Müşteri hizmetleri fiziksel olarak ekiplerin kontrol etmesi gerektiğini söyledi. Kontroller yapıldı, hat düzeldi. Bugün yine aynı problem yine başladı.

Bize de bu işe yaramazsa servis gönderelim dediler.

15 dakika değil de 45 dakika filan beklet bende kesinlikle çok işe yarıyor ayni sorunda.

Ekstradan bekledim ben zaten. Sonuç yine aynı.

Geri
Yukarı