İnternet hızını cihazlara eşit bölme

Krabz

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı gibi internet hızım 10 Mbps, pingim az ama evde 4 cihaz aynı anda kullanıyor. Nasıl yapabilirim?

VR300 versiyonu arayüzden baktım ama bulamadım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtube'da böyle bir şey buldum. Bir bak bakalım. Olmadı Youtube'a "tp link qos" yaz, öyle dene.

Arayüzde mutlaka vardır ama çok meşakkatli bir iş. Ben yaptım ve tekrar ellemiyorum, bozarım ve unuttum çünkü. Bu arada yapacağınız şeyin sonucunda eğer biri bağlantısını kesse bile diğer cihazlar aynı düşük hızdan bağlantıya devam edecektir, orantılı bir şekilde yükselmez çünkü yalnızca değer giriyorsunuz. Youtubedan izledim ve yaptım ben, modelinize göre aratın bir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube'da böyle bir şey buldum. Bir bak bakalım. Olmadı YouTube'a "TP-Link QoS" yaz, öyle dene.

Abi protokol bölümünde tcp UDP diye iki seçenek var ayarladım çok sağ olda orayı anlamadım biliyorsan ne işe yaradığını yazar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı