İnternet hızının düşmesi

KyzeVl

Picopat
Daha fazla  
Gördüğünüz üzere görev yöneticisinde yazdığı telefondan kablo ile bağlanan internetim 100 Mbps veriyor. Ama PC'deki Speedtest'teki oranlar ise gördüğünüz gibi. Telefonda Speedtest yapınca 100 Mbps oluyor. Ve Valorant'ta 600 ms e çıkıyor. Normalde kablo internetim 20 ms verir ve Speedtest'te 100 Mbps verirdi. Bugün neden böyle oldu bilen var mı? Her şeyi denedim defalarca telefonu ve PC'yi aç kapa yaptım ama yok düzelmiyor.

resim_2024-05-18_215250648.png

Ekran görüntüsü 2024-05-18 215004.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi yeniden başlatın sıkıntı devam ederse düzelmesi için birkaç saat beklemede kalın yoluna girmezse müşteri hizmetlerini arayıp evinize servisi çağırın modem ile ilgilensinler.

Modemi yeniden başlatın sıkıntı devam ederse düzelmesi için birkaç saat beklemede kalın yoluna girmezse müşteri hizmetlerini arayıp evinize servisi çağırın modem ile ilgilensinler.

Modem değil telefondaki interneti PC'ye kablo ile bağlıyorum.

Klasik yorumu yapacağım: Windows'u güncelle, BIOS güncelle, TYPE-C sürücüyü sil Windows'u baştan başlat yeniden sürücüyü tanıtsın. Kimbilir nerede ne bozuldu yada çakıştı. Muhtemelen yazılım sorunudur bir yerde. Çok karmaşık cihazlar bunlar. 1980'lerden beri Microsoft uğraşıyor işte. Yine de Windows2'den çok daha iyi. Bol şans!

Geri
Yukarı