İnternet hızlarımızı ve mobil veri kullanımlarımızı paylaşalım

10599253609.png

😁

Sjabbo: Speedtest Faker Fake Speedtest. :D

Şş aramızda :D.

Ama benim hız hilesiz. Akademik net olduğu için, ama senin hızı da yedim. İtiraf etmesen inanırdım. :) internetten baktım okulun intwrnet fiyatına aylık 5 bin civarıymıs taahhudsüz. Okul diye 2'ye el şıkışmışlardır. :)
Benimle yarışacak insan yok burada varsa atsın.

Kanka yarışırım da DSI deyim boş vaktim yok. Vodafone misin sende. YouTube, Instagram vs. yemiyor. Boş vaktim olsa yaparım o kadar.

Ama benim hız hilesiz. Akademik net olduğu için, ama senin hızı da yedim. İtiraf etmesen inanırdım. :) internetten baktım okulun intwrnet fiyatına aylık 5 bin civarıymıs taahhudsüz. Okul diye 2'ye el şıkışmışlardır. :)

Kanka yarışırım da DSI deyim boş vaktim yok. Vodafone misin sende. YouTube, Instagram vs. yemiyor. Boş vaktim olsa yaparım o kadar.
Tüm öğrenciler kullanınca sıkıntı yaratmıyor mu?

Superonline uçuran tarife kullandığım palet 100/10 99₺'ye kullanıyorum. 129₺ verirsem 200/10 yapacaklardı ama gerek yok deyip elimin tersiyle ittim :D Fakiriz ama gönlümüz zengin. 100 yetiyor şükür :D

Tüm öğrenciler kullanınca sıkıntı yaratmıyor mu?
Reis tek modem yok. Normal bir lise sınıfının 3 katı büyüklüğunde oda var. Modemler serverlar içinde problem yaşayan duymadım. ha bu bahsettiğim oda sadece 1 fakülte için geçerli. diğer fakulteleri bilmiyorum onlarda da olabilir aynı sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı