İnternet Hızlı Olmasına Rağmen Youtube'da Videolar Donuyor

Güncelledim yazıyı. Donanımsal sorunun yoksa PC'nin internet erişiminde problem vardır. Şimdi ağ donanımlarını kontrol et. Bütün ağ Kablolarını, ağ kartını, ağ soketlerini kontrol et; ezilme, kırılma v.b var mı?

Ne sorunu olabilir?

Sadece video açık duruyor.
Harddisk kullanımı yükseldiğinde bu mümkün videolar donabilir ama direk senle alakalı diye arkadaşın internetine çamur atmanız biraz gülünç oldu bence 35 Mbps internet hızında donmalar olabiliyor yoğunluktan diyorum i7 8700 ve 240 gb ssd iledemi donabilir lütfen dostlar ! Ezilme kırılma gibi durumlarda videolar donmaz direk hattan olursunuz hocam :D

Senle alakalı sorun. Youtube'de sorun olmaz kardeşim. VPN ile de alakası yok onun. İstediğin VPN'yi kullan videolar donmaz. Flash Player, Wap tarayıcıyı ve Ethernet veya Wifi (hangisini kullanıyorsan) sürücülerini tekrar yükleyip yazar mısın?
Tarayıcı ve Ethernet güncel ama Adobe Flash Player yüklü değilmiş bilgisayara onu yükledim.

Sorun sizde değil sanırım. Bulunduğu bölgeye göre de erişim sorunu olabilir Youtube'de. Bende 1 haftadır aynı sorun var özellikle 720p ve üzeri video elle açınca veya kendisi açarsa video donuyor. Bazı videolarda 720p de yeşil oluyor video önceden yoktu. 3 ayrı telefon ve 2 ayrı güncel PC ile aynı sıkıntı var. Mesela bazı bölgelerde denedim sorun görmedim.

Sorun sizde değil sanırım. Bulunduğu bölgeye göre de erişim sorunu olabilir Youtube'de. Bende 1 haftadır aynı sorun var özellikle 720p ve üzeri video elle açınca veya kendisi açarsa video donuyor. Bazı videolarda 720p de yeşil oluyor video önceden yoktu. 3 ayrı telefon ve 2 ayrı güncel PC ile aynı sıkıntı var. Mesela bazı bölgelerde denedim sorun görmedim.
İlginç bir donma oluyor mesela videonun 10 saniyesinde donuyor sonra hemen 40. saniyesine gelip orada donuyor ve bazı videolarda oluyor bu sadece garip bir sorun ama çözümünü bulamadım idare edeceğiz böyle.

Nasıl bir donma? Ortada yuvarlak şey dönüyor mu? Bir de başka cihazda oluyor mu? Annemin Meizu M6T'sinde vardı Youtube'u güncelleyince düzeldi. Sanırım sizinki farklı bir sorun.

Nasıl bir donma? Ortada yuvarlak şey dönüyor mu? Bir de başka cihazda oluyor mu?
İnternet yüzünden olmayan bir donma çünkü sadece 10. saniyede donuyor oraya kadar çok hızlı ve bazı videolarda oluyor örneğin bir müzik açmak için 1 2 video deniyorum her videosunu açmıyor.
Aynı sorun mobilde bende de var. Çözemedim gitti.
çözüm çok saçma 144p açıyordum videoyu internet yüzündendir diye 144pde donuyor 720p de donmuyor direk açıyor videoyu komik

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı