İnternet İçin Hat Çekme Alt Yapı

DemirOzan

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle konu daha önce açıldımı bilmiyorum. Fakat benim alt yapım 8mbit destekliyorum superonline aradim dedim ben artik 16mbit istiyorum dediler ki senin alt yapın yok bende dedim onlara madem yok. İnterneti sizden aliyorum alt yapıyı degistirin yok turk telekoma bagliyiz biz bisey yapamayiz felan illallah dedirttiler fiber almak istiyorum alt yapı yok bari en azindan 16mit aliyim dedim o da yok ben nasil alt yapiyi yukselticem arkadaşlar ? kendim telefon kutusundan eve hat çeksem bir fayda olur mu hizda ?
Yada yeni bir servis sağlayici(ttnet-superonline-dsmartnet-vodafone-vs.) oneriniz var mi en az 16mbit fiber olursa harika olur fiyat 70tl ye kadar yolu var değerli yorumlarinizi bekliyorum Şimdiden tesekkurler.

Bir de efendim superonlinedakiler bana size 16mit veremiyoruz dediler vodafonu aradim hattiniz 13mbit destekliyor 16mbit veririz 13mbitte kullanirsiz dediler. Kafam karıştı baya bide superonlinedaki eğer 16mbit verirsek saglikli baglantiniz olmaz kopmalariniz sık olur dedi ne yapmalıyım ? Sozlesmem 2 subatta bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle tüm servisler Türk Telekom alt yapısı kullanılıyor, alt yapı kablodan değil merkezden de kaynaklı sizin oraya 16 mpbs kalitesinde hizmet veremiyordur ondan genelde mesefaden dolayı oluyor. Yapman gereken telekoma git bir danış dilekçe ile başvuru yap umarım olumlu sonuçlanır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı