İnternet için kablo çektirdikten sonra ne yapılmalı?

Aurora1

Hectopat
Yer
Güney Kore
Bugün birisi geldi evde modemi kurdu ama iç tesisatınız yok, elektrikçiye kablo çektirmeniz lazım dedi ve gitti.

Şimdi ben yarın elektrikçi bulup çektireyim kabloyu da ondan sonra ne yapacağız? Adam modeme takılı adaptör tarzı bir şey gösterip tek girişli tarafa olana kabloyu takacaksınız dedi. Biz kabloyu taktıktan sonra başka bir şey var mı yapmamız gereken yoksa direkt olarak internet aktifleşir mi?

Bugün birisi geldi evde modemi kurdu ama iç tesisatınız yok, elektrikçiye kablo çektirmeniz lazım dedi ve gitti.

Şimdi ben yarın elektrikçi bulup çektireyim kabloyu da ondan sonra ne yapacağız? Adam modeme takılı adaptör tarzı bir şey gösterip tek girişli tarafa olana kabloyu takacaksınız dedi. Biz kabloyu taktıktan sonra başka bir şey var mı yapmamız gereken yoksa direkt olarak internet aktifleşir mi?
Merhaba btsci ablacım. Arkadaki kabloyu modeme bağlayınca, DSL yanıcak. İnternet logosu da bununla beraber yanıcak. Yani ekstradan bir şey yapmanıza gerek yok.

İnternet kablosu metre başına 10 tlyidi ben birkaç ay önce aldığımda.

Bilmiyorum btsci ablam. Kullandığınız pakete göre fiyat değişmekte. Ama internet fiyatları almış başını gidiyor.

Kablo çektirmeyi sormuştum da birkaç ay önce 10 TL işe şimdi en kötü 20 TL'dir. 4. Katta oturduğumuzu varsayarsak yaklaşık 500 TL falan tutar herhâlde diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı