Çözüldü İnternet kablosu nasıl bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
İnternet kablosu var mı? Var olduğunu sayarak konuşuyorum, aşağıya bıraktığım resimlere bakarsan göreceksin ki sarı bir port yani giriş var. Bu girişe kablonun herhangi bir ucunu yerleştir, ve aşağıya bıraktığım diğer resimde ise gördüğün üzere Ethernet girişi var, oraya da diğer ucunu yerleştir bitti olay bu. Artık kablo ile bağlısın

1599757352089.png

1599757373373.png
İnternet kablosu var mı? Var olduğunu sayarak konuşuyorum, aşağıya bıraktığım resimlere bakarsan göreceksin ki sarı bir port yani giriş var. Bu girişe kablonun herhangi bir ucunu yerleştir, ve aşağıya bıraktığım diğer resimde ise gördüğün üzere Ethernet girişi var, oraya da diğer ucunu yerleştir bitti olay bu. Artık kablo ile bağlısın

1599757352089.png

1599757373373.png

Çözüm
İnternet kablosu var mı? Var olduğunu sayarak konuşuyorum aşağıya bıraktığım resimlere bakarsan göreceksin ki sarı bir port yani giriş var. Bu girişe kablonun herhangi bir ucunu yerleştir ve aşağıya bıraktığım diğer resimde ise gördüğün üzere Ethernet girişi var oraya da diğer ucunu yerleştir bitti olay bu. Kadar artık kablo ile bağlısın

Eki Görüntüle 663670
Eki Görüntüle 663672
Örneğin bende sarı girişlerde çalışmadı. Eğer sorun yaşarsanız mavi girişe takın.

İnternet kablosu var mı? Var olduğunu sayarak konuşuyorum aşağıya bıraktığım resimlere bakarsan göreceksin ki sarı bir port yani giriş var. Bu girişe kablonun herhangi bir ucunu yerleştir ve aşağıya bıraktığım diğer resimde ise gördüğün üzere ethernet girişi var oraya da diğer ucunu yerleştir bitti olay bu. Kadar artık kablo ile bağlısın.

Eki Görüntüle 663670
Eki Görüntüle 663672

CAT6 kablo alacağım olur değil mi forumda öyle demişlerdi.

Hocam, zaten yanlış yere takamazsınız. Bir ucu PC'ye diğer ucu modem çıkışına. Bu kadar basit.

Modem arayüzde ayrıca 2.4 GHz ve 5 GHz ayrı ayrı bağlantı sağlıyorsa ve hangi çıkıştan kablolu bağlantı alacağını sunan menü varsa seçimini ona göre yap, sadece 2.4 ya da 5 GHz kullanıyorsan sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı