İnternet kafe Simulator 2 oynanırken RX 570 85 derece oldu

Solitaire

Decapat
İlk defa böyle bir şey yaşadım, neden olmuş olabilir? İşlemci i3 10105F ekran kartı RX 570.

1697493702991.png

Önceden sorun olmayıp yeni olmaya başladıysa muhtemelen kasanın temizlenme ve termal macun değiştirme vakti gelmiştir. Ama sürekli bu durum varsa kasanın fan akışı yeterli değildir.

Önceden sorun olmayıp yeni olmaya başladıysa muhtemelen kasanın temizlenme ve termal macun değiştirme vakti gelmiştir. Ama sürekli bu durum varsa kasanın fan akışı yeterli değildir.

Hocam kasayı ikinci el olarak aldım 3 4 ay oluyor ve neredeyse hiç sıkıntı yaşamadım oyundan dolayı olabilir mi?

Hocam kasayı ikinci el olarak aldım 3 4 ay oluyor ve neredeyse hiç sıkıntı yaşamadım oyundan dolayı olabilir mi?

Evet sıcaklık oyundan oyuna değişebiliyor ama 85 derece normalin üstünde. Aldığın kişiye en son termal macunu ne zaman sürdüğünü ve temizlediğini sordun mu? Sormadıysan bence bir termal macununu değiştir derim. Aynı problemi yaşamıştım termal macunu yenileyip temizledim önceden 85 dereceleri görüyordum şimdi 60-65'lere düştü. Ayrıca kasanın fan akışıda yeterli olması lazım.

Evet sıcaklık oyundan oyuna değişebiliyor ama 85 derece normalin üstünde. Aldığın kişiye en son termal macunu ne zaman sürdüğünü ve temizlediğini sordun mu? Sormadıysan bence bir termal macununu değiştir derim. Aynı problemi yaşamıştım termal macunu yenileyip temizledim önceden 85 dereceleri görüyordum şimdi 60-65'lere düştü. Ayrıca kasanın fan akışıda yeterli olması lazım.

1697494543945.png

Hocam şu an bu durumda ve boşta mahalledeki bilgisayarcının birinden aldım bakımı yapılmış diye biliyorum.

Çoğunlukla CS LoL ve Paladins oynuyorum ve yaşamadım zaten bu oyunu crack indirmiştim bu yüzden olabilir mi?

Muhtemelen o yüzden değildir. Ben de söylediğin oyunlarda sorun yaşamıyorum ancak ETS 2'ye girince bilgisayarın ekran kartının ısısı bir anda yükseliyor ve sistem kendini kapatıyor. Anlam verilmeyen durumlar söz konusu.

Geri
Yukarı