İnternet kafede hesaplara girmek güvenli mi?

@24099 İşinde gücünde büyük İnternet kafe işletmeleri de var hocam, oralarda herhangi bir sıkıntı olduğunu hiç görmedim. Zararlı yuvası vs. dediğiniz İnternet kafeler genelde kenar mahalle internet kafeleri oluyor.

@24099 İşinde gücünde büyük internet kafe işletmeleri de var hocam, oralarda herhangi bir sıkıntı olduğunu hiç görmedim. Zararlı yuvası vs. dediğiniz İnternet kafeler genelde kenar mahalle internet kafeleri oluyor.
Zararlı olmasa bile birinci saydığım mevzu var. Adamın bir şey yapmayacağını, çok düzgün biri olduğunu bilsem bile bilgiler kaydediliyorken ben olsam girmezdim.

Zararlı olmasa bile birinci saydığım mevzu var. Adamın bir şey yapmayacağını, çok düzgün biri olduğunu bilsem bile bilgiler kaydediliyorken ben olsam girmezdim.
O konuda haklısınız hocam. Kendine ait PC'si olmayan kesim maalesef çareyi İnternet kafeye gitmekte buluyor. Tabii ki gitmemek güvenlik için en garantisi ama hesaplarda 2FA aktif ise pek sıkıntı olmaz sanırım.

İnternet Cafe'lerde ki çoğu oyun korsan oluyor bu yüzden virüs doludur o bilgisayarlar bence. Bir de İnternet Cafe sahibi kendi bilgisayarından diğer bilgisayarları görüyordur muhtemelen yani hesabınız konuşmalarınız vb orada gözükür ben olsam girmezdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı