İnternet kafede Steam hesabına girmek sorun olur mu?

ooredoo

Decipat
Steam resmi olarak girmeyin diyor fakat ne yapacağımı bilemedim deneyimlediğime göre deepfreeze var sistemde bende guard da açık girdikten sonra oradan çıkış yapsam ve evde şifremi değiştirsem sorun olmaz değil mi?

Ben 2 yıl gittim internet Kafe'de CS:GO attım. Sıkıntı olmaz guardı falan sağlam ayarla. Kurtarma kodlarını falan unutma. Çıkış yapmayı da ihmal etme. Biri girer oynar sıkıntı çıkar.

Steam resmi olarak girmeyin diyor fakat ne yapacağımı bilemedim deneyimlediğime göre deepfreeze var sistemde bende guard da açık girdikten sonra oradan çıkış yapsam ve evde şifremi değiştirsem sorun olmaz değil mi?
Şifreyi değiştimene gerek yok. Birisi hesabına giriş yapmaya çalışırsa değiştirsen yeterli olur. Guardı ayarlayıp giriş yapsan sorun olmaz diye düşünüyorum.

Benim gittiğim yerdeki bilgisayarlar kapanınca eski haline dönüyordu. Çıkış bile yapmadan kaç kere guardsiz kullandim bir sorun olmadi.

Benim gittiğim yerdeki bilgisayarlar kapanınca eski haline dönüyordu. Çıkış bile yapmadan kaç kere guardsiz kullandim bir sorun olmadi.

Benim gittiğimde öyle örneğin yanlış bir şey yaptım abiye söylüyordum yeniden başlatıyordu sıfır alınmış gibi oluyordy ama keylogger falan varsa sıkıntı işte.

Giriş denemesi görürsen şifre değiştirirsin. Telefon numaranı vs. güvenlik için gerekli olacak her şeyi ekle. Tek internet kafe için değil diğer her şey için de güvenli olur.

Giriş denemesi görürsen şifre değiştirirsin. Telefon numaranı vs. güvenlik için gerekli olacak her şeyi ekle. Tek internet kafe için değil diğer her şey için de güvenli olur.
Numara vs ekli hocam ama ben işimi garantiye alayim diyorum eve geçince değiştirsem içimde rahatlar hem sence gereksiz mi?

Geri
Yukarı