İnternet Kafedeki Oyunlar USB'ye Nasıl Atılır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

26241

Kilopat
Arkadaşlar, İnternet kafedeki oyunlar nasıl flasha atılır yardımcı olur musunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işi MS DOS ile yapabilirsin. Sana inanıyorum. Sakın sağ tıkla kopyala sonra flash disk içine yapıştır diyenlere inanma. Öyle bir dünya yok. Zaten böyle şeyler hurafedir. Her zeki bilgisayarcı MS DOS kullanır. Beyin bedava. Sağ tık-kopyala neymiş?

İşte sana Coca Cola'nın formulü ile aynı yerde saklanan MS DOS ile dosya kopyalama formulü. Bu kıyağı çok kişi yapmaz, kıymetini bil çok zeki kardeşim.

COPY komutu ile dosyayı diskete, disketten harddiske, yazıcıya veya ekrana kopyalayabilirsiniz. Copy Kaynak Hedef
Şeklinde, çoğunlukla iki parametre ile kullanılır. Birincisi kopyalanacak olan, ikincisi kopyalanılacak olan yeri belirler.
Copy okul.doc a:
Aktif dizindeki okul.doc isimli dosyayı diskete kopyalar.
Copy a: okul.doc c:
Disketteki okul.doc isimli dosyayı harddiske kopyalar.
Copy okul.doc liste.doc
Okul.doc isimli dosyayı aynı yere liste.doc adıyla kopyalar.
Copy a: okul.doc
Disketteki okul.doc isimli dosyayı komutun yazıldığı yere kopyalar.
Copy *.* a:
İçinde bulunulan dizindeki tüm dosyaları diskete kopyalar.
Copy a:*.* c:
Disketteki bütün dosyaları harddiske kopyalar.
Copy Autoexec.bat con
Autoexec.bat dosyasını ekrana kopyalar. (Con ekran için kullanılan isimdir. Ekrana kopyalamak içini göstermek anlamındadır.)
Copy *.bat con
Bat uzantılı tüm dosyaları ekrana kopyalar.

Orijinal alabilirseniz steam, origin gibi yerlerden orijinal alın. İnternet kafelerden veya korsan oyun satan yerlerden parayla oyun almayın. Çünkü bazen steamde oyunun fiyatları korsan fiyatında daha ucuz olabiliyor. Ha steamdan almak istemiyorsan internetten oyun indirebilirsin.

Bu işi MS DOS ile yapabilirsin. Sana inanıyorum. Sakın sağ tıkla kopyala sonra flash disk içine yapıştır diyenlere inanma. Öyle bir dünya yok. Zaten böyle şeyler hurafedir. Her zeki bilgisayarcı MS DOS kullanır. Beyin bedava. Sağ tık-kopyala neymiş?

İşte sana Coca Cola'nın formulü ile aynı yerde saklanan MS DOS ile dosya kopyalama formulü. Bu kıyağı çok kişi yapmaz, kıymetini bil çok zeki kardeşim.
Aynen sana katılıyorum.

Bu şekilde alamazsınız oyunları. Korsana destek verilmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı