İnternet kafeden ekran kartı alınır mı?

Kafaatanzi

Hectopat
2 gün önce bulunduğum ilde sık gittiğim internet kafe sahibine 2. el ekran kartı alacağımı söyledim. Elinde yenilemeden önce kalmış bilgisayar kasaları var. İçlerinde GTX 1070 ve GTX 1080 ekran kartları var. 1070'i 2750TL'ye verebileceğini söyledi. İnternet kafe ve kasa içleri falan gayet temiz. Mining işi de yok. Alınır mı? Almadan önce bakmam gereken bir şey var mı? Ve en iyi ihtimal ne kadar süre oyun falan oynanır bu ekran kartıyla?

Uzak dur. RX 580 aldım 3 hafta sonra Furmark testi yaptım yaptıktan sonra RDR 2’ye girdim oyun 1 fps oldu. Yeniden başlattım birdaha görüntü alamadım. İnternet cafede test ettiğimde sorun yoktu.

Uzak dur.

Hocam alınmaz. 8 yıllık ekran kartına para verilmez. Biraz paraya kıyıp 0 AMD almak daha mantıklı, pişman olursunuz.
Elimi bile sürmeyeyim mi? Hiç mi kullanılmaz? Fiyatı uygun geldi de ondan soruyorum.

Uzak dur. RX 580 aldım 3 hafta sonra Furmark testi yaptım yaptıktan sonra RDR 2’ye girdim oyun 1 fps oldu. Yeniden başlattım birdaha görüntü alamadım. İnternet cafede test ettiğimde sorun yoktu.

Uzak dur.
Sen nasıl şartlar altında aldın?

Hocam sadece sen sorun yaşadın diye 2.el ekran kartı alınmaz diyorsun bende aldım hiç sıkıntı yaşamadım o senin sorunun.
Hocam ben kesin yaşarsın demedim ama büyük ihtimalle yaşarsın. 0 aldığın da bile sorun yaşama ihtimalin varken ikinci el işine hiç girmeyelim bile. 2-3k kar edeyim derken elindekinden de olursun. Yarın öbür gün sorun yaşadığın zaman satın aldığın adam sana yardımcı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı