İnternet kafeden GTX 1060 alınır mı?

HasanBozkurt

Decapat
Daha fazla  
Almak istediğim kart GTX 1060 Gigabyte Dual fan 3000 TL. Çok uygun değil mi? Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Knk ben pek önermem arkadaşında dediği gibi mining kartı gibi düşün durmadan kullanılıyor ne kadar bütçen var ekran kartı önerebiliriz

Almak istediğim kart GTX 1060 Gigabyte Dual fan 3000 TL. Çok uygun değil mi? Sizce alınır mı?

Sakın alma! Alacağın kart büyük ihtimal ile neler bile yaşadığı tahmin edilemeyecek kadar kötüdür, örnek vermek gerekirse ısınma, performans düşüşü, sigara kokması, yanmış elementleri, yanık kokusu, çatlamış çekirdek ve lehimler gibi bolca örnek verebilirim. Tavsiyem kullanıcıdan ekran kartı almanız sonra pişman olursunuz.

6 GB ise alınır. 3GB ise o paraya RX570 alınır. İnternet kafe kartları çok gömülüyor ancak ben bir sorun görmüyorum. Birazdan internet kafeden kart almak *******den eş almaya benzer diyecek tayfa gelebilir.

Aradığım cevap çoğu kişi hayatında 2 kez eline ekran kartı almamış.
Alınmaz yok çok çalışıyor yok günde 10 saat saçma sapan yorumlar.
FurMark testine sok basit.

Aradığım cevap çoğu kişi hayatında 2 kez eline ekran kartı almamış.
Alınmaz yok çok çalışıyor yok günde 10 saat saçma sapan yorumlar.
FurMark testine sok basit.

FurMark testinden geçip Warzone'da yanan kart gördüm fazla konuşmayalım isterseniz 🙂, ayrıca FurMark testi özünde OpenCL testidir bir DirectX 11 ya da 12 değildir yani tam olarak test bile değildir amacı yüke sokmakdır ve her yükte çalışan kart düzgün değildir. Memory belleklerde sıkıntı varsa anlaşılması günler alabilir.

FurMark testinden geçip Warzone'da yanan kart gördüm fazla konuşmayalım isterseniz 🙂, ayrıca FurMark testi özünde OpenCL testidir bir DirectX 11 ya da 12 değildir yani tam olarak test bile değildir amacı yüke sokmakdır ve her yükte çalışan kart düzgün değildir. Memory belleklerde sıkıntı varsa anlaşılması günler alabilir.

RX 6500 alırsam pcle 4.0 gerek ama. İşlemciyi ve anakarti yükseltmem gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı