İnternet kafeden FX 6300 bilgisayar almak

dnz.2006

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bir internet kafe ile görüştüm elinde kullanmadığı bilgisayar varmış özellikleri şunlar:
İşlemci: AMD FX 6300
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: 2 GB 256 bit
Adam daha detaylı bilgi istediğimde bilgisayardan anlamadığını söyledi. Bu bilgisayar ile sadece Minecraft oynayacağım fiyatı 2500TL pazarlık payı varmış sizce alınır mı? Ve alınırsa da kaça alınmalı?

Fotoğrafı da böyle

Dosya Ekleri

• IMG_20221224_124024_432.jpg
    IMG_20221224_124024_432.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 38
Bence eski nesil Sapphire ekran kartlı PC alınmamalı. R5 230 Sapphire modelini kullandığımda belli bir süreden sonra çok ısınmadan dolayı oyundan bir anda atıyordu.

Bence eski nesil Sapphire ekran kartlı PC alınmamalı. R5 230 Sapphire modelini kullandığımda belli bir süreden sonra çok ısınmadan dolayı oyundan bir anda atıyordu.
Evet sistem gerçekten çok ısınıyor.

Zaten görüyorsunuz hocam ne kadar tozlandiğini ben almayın diyorum fakat illa alacağım derseniz içini temizlettirin.
Haklısınız hocam parayı çöpe atmak gibi olur.

Evet sistem gerçekten çok ısınıyor.

Haklısınız hocam parayı çöpe atmak gibi olur.

Bence bütçe artırıp 2.el 3200G sistem almak biraz daha mantıklı olabilir.(Üst düzey oyun oynamıyorsanız tabii) Bu sistemlerin ömrü Windows 10'la sınırlı olup üstteki arkadaş ve hocalarımızın yazdığı gibi Allah'a emanet modda çalıştığından size pek yararı dokunmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı