Internet kafeler güvenli mi?

EfeWasHere

Picopat
Selamlar, bugün arkadaşlarımla okul çıkışı bir internet kafeye gittim ve iki tane hesabıma giriş yaptım: Epic Games ve Riot. Riot çok önemli değil zaten yeni açmıştım, ancak Epic Games benim için önemli. Bir sıkıntı olur mu? Teşekkürler.

Selam, bugün arkadaşlarımla okul çıkışı bir internet kafeye gittim ve iki tane hesabıma giriş yaptım: Epic Games ve Riot. Riot çok önemli değil zaten yeni açmıştım, ancak Epic Games benim için önemli. Bir sıkıntı olur mu? Teşekkürler.

Çıkış yaptıysanız büyük ihtimalle bir şey olmaz.

Selam, bugün arkadaşlarımla okul çıkışı bir internet kafeye gittim ve iki tane hesabıma giriş yaptım: Epic Games ve Riot. Riot çok önemli değil zaten yeni açmıştım, ancak Epic Games benim için önemli. Bir sıkıntı olur mu? Teşekkürler.

Çıkış yaptı isen ve kaydetmedi isen çok sorun olmaz diye düşünüyorum

Benim gittiğim internet kafede süren bitince her şey sıfırlanıyor gibi oluyor ama sen yine de 5 dk kala her şeyden çık ve hesabına SMS doğrulama ekle.

Çıkış yaptıysanız büyük ihtimalle bir şey olmaz.

Çıkış yaptı isen ve kaydetmedi isen çok sorun olmaz diye düşünüyorum
Çıkış yapmıştım ve "oturumu açık tut" seçeneğini kapatmıştım. Zaten iki hesapta da şifreyi değiştirdim. Bende bir şey olacağını düşünmüyorum ancak sorayım dedim yine de.

Kaliteli bir yer ise olmaz ama sokak arası bir yere gittiyseniz çalınma ihtimali var ama 2009'da değiliz artık PC başından kalktığınızda PC otomatik resetlenir ve başına oturan kişi sıfırdan PC kullanır.

Geri
Yukarı