İnternet kopmaları

CannWickk

Hectopat
Selamlar, 2 adet ASUS DSL-N16 modemim var. Birini router olarak kullanıyordum. Fakat son zamanlar sürekli internet kesintisi yaşıyorum DHCP kapalı ve IP değiştirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemle alakası yok hocam. Forumda en az günde 10 tane konu açılıyor. Bu internet kopma sorunu bende de var. Yaklaşık 5 - 6 aydır yaşıyorum bu sıkıntıyı. Zaten hayatımda hiçbir şey düzgün gitmiyor. Boşuna müşteri hizmetlerini falan da aramayın. Onlarda bilmiyor ne olduğunu. Saçma sapan şeyler yaptırıyorlar. Onlar da hiçbir işe yaramıyor.

Modemle alakası yok hocam. Forumda en az günde 10 tane konu açılıyor. Bu internet kopma sorunu bende de var. Yaklaşık 5 - 6 aydır yaşıyorum bu sıkıntıyı. Zaten hayatımda hiçbir şey düzgün gitmiyor. Boşuna müşteri hizmetlerini falan da aramayın. Onlarda bilmiyor ne olduğunu. Saçma sapan şeyler yaptırıyorlar. Onlar da hiçbir işe yaramıyor.
Yok ya internet sağlayıcım ilr alakası yok router olarak kullandığım modemi kapatınca kopma falan olmuyor ana modemde.
Modem arayüzünden hat değerlerini paylaşırsan daha iyi yardımcı olunur bu konuda. Bu şekilde kimse yardımcı olamaz.
Tam olarak nerede yazıyor bu bilgiler.

Geri
Yukarı