İnternet Normalden Daha Yavaş

Piyaniist

Hectopat
Dün akşam internette herhangi bir sıkıntı yoktu ancak bu gün PC'de hiçbir şeye giremiyorum (mobil de sıkıntı yok ve PC'de eski/kötü değil) Discord falan açılmıyor sanki internet yokmuş gibi kalıyor, LOL'e de giremiyorum bağlanılamıyor diyor ancak YouTube ya da techopat forumlarına girebiliyorum (çok yavaş oluyor) VPN açarsam eğer internet tekrardan 'düzeliyor'. Mesela Riot games in sitesine giremiyordum ancak VPN ile girebiliyorum (yasaklı bir site değil) kafam karışık.

Faturalarını bir kontrol et bazen ödeme geciktiğinde tamamen kopmuyor ancak neredeyse hiçbir şey açılmıyor gibi olabiliyor 1 defa yaşamıştım, fatura atlamışım onu ödeyince düzeldi.

internet paketini kontrol ettin mi ? belki hız limiti dolmuştur. bende öyle olmuştu bir kere ondan yavaşlamıştı. birde fatura zamanı geçtiyse ondan dolayı da yavaşlatıyor olabilirler. başıma gelmişti.

Çok geç yazıyorum belki başka internete geçmişsindir. Cihazdan kaynaklı bir sorun olabilir eğer her cihazda kötü çekiyorsa binanızın internet kabloları iyi olmayabilir.

Geri
Yukarı