İnternet önerisi

epitelyum

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekteki görseller altyapım hakkında bilgilerdir. Bunların haricinde sitelerde altyapı sorgulayınca birçoğu boş port olmadığı için bilgi vermiyor fakat Millenicom ve Netspeed gibi sitelerde en fazla 61-62 Mbps gösteriyor. Bir de fiber altyapısı olduğunu düşünmüyorum ama ilk görseldeki FTTX-V2 kısmı kafamı karıştırdı. Sizce fiber altyapısı var mı? Dediğim gibi fiber altyapısı sorgulayamıyorum çoğu siteden. Bunlara istinaden de sizden internet önerinizi bekliyorum. Fiber altyapısı yoksa VDSL2 önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Not: İzmir/Karabağlar'da ikamet etmekteyim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-09-15 165005.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-15 165005.png
    19,2 KB · Görüntüleme: 28
  • Ekran görüntüsü 2023-09-15 165019.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-15 165019.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat performans açısından bu zamana kadar en beğendiğim Turknet oldu. Sitesinden başvurursanız arayıp bilgilendirirler.

Arkadaşlar ekteki görseller altyapım hakkında bilgilerdir. Bunların haricinde sitelerde altyapı sorgulayınca birçoğu boş port olmadığı için bilgi vermiyor fakat Millenicom ve Netspeed gibi sitelerde en fazla 61-62 Mbps gösteriyor. Bir de fiber altyapısı olduğunu düşünmüyorum ama ilk görseldeki FTTX-V2 kısmı kafamı karıştırdı. Sizce fiber altyapısı var mı? Dediğim gibi fiber altyapısı sorgulayamıyorum çoğu siteden. Bunlara istinaden de sizden internet önerinizi bekliyorum. Fiber altyapısı yoksa VDSL2 önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Not: İzmir/Karabağlar'da ikamet etmekteyim.

Sizin bölgede hangisi en iyi hizmeti veriyorsa ona geçin. Bizim önerdiğimiz sizin bölgede kötü olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı