İnternet olduğu halde belirli sitelere girilemiyor

Bu sorun dünden beri var ondan önce 2 senedir TT kullanıyorum ve hiç başıma gelmedi teknik bir problem olma ihtimali var mıdır acaba?
Bilgim yok, Mayıs ayında değiştirdim interneti, bende de son dönemlerde başlamıştı. Bir kaç ay o problem ile devam ettim, İSS değiştireceğimden ötürü çok üstüne düşmeden VPN ile giriyordum.

Ben girebiliyorum senin sorunun büyük ihtimalle internetinde.
3.JPG

Ben girebiliyorum senin sorunun büyük ihtimalle internetinde.Eki Görüntüle 1091909

Evet sorun benden kaynaklı ama sadece Gigabyte için demiyorum yani şöyle ki YouTube'ya da herhangi bir siteye girebiliyorum bazı sitelere giremiyorum Gigabyte gibi. Ya da görseldeki gibi Online oyuna giriş yapamadan sunucu hatası alıyorum.

Dosya Ekleri

• qq.PNG
    qq.PNG
    1,2 MB · Görüntüleme: 19
Evet sorun benden kaynaklı ama sadece Gigabyte için demiyorum yani şöyle ki YouTube'ya da herhangi bir siteye girebiliyorum bazı sitelere giremiyorum Gigabyte gibi. Ya da görseldeki gibi Online oyuna giriş yapamadan sunucu hatası alıyorum.
Söylediğim üzere TT'nin müşteri hizmetlerini aramanız daha iyi olacaktır.

Çok bilgim olmadığı için ne yapacağımı bilmiyorum TT müşteri hizmetlerini arayıp ne yapmam gerekiyor?
Bazı sitelere giriş yapamadığınızı, "ERR_CONNECTION_TIMED_OUT" hatası aldığınızı ve VPN olmadan giremediğinizi bildirin, bilgileri varsa yardımcı olurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı