İnternet olmasına rağmen internet erişimi yok hatası

mami6161

Femtopat
Daha fazla  
Windows güncellemesinden ya da korsan oyun indirmeye çalışmamdan sonra olan bir problem. İlk Windows güncelledikten sonra olmaya başladı bilgisayarı açtığımda internet kendiliğinden gidiyor çıkıp tekrar bağlanmam gerekiyordu 2 ya da 3 aydır da malware var her açtığımda bir Google sayfası ya da YouTube videosu açılıyordu yani birden fazla sıkıntısı vardı bilgisayarın.

Şimdi internet var. YouTube forumlar vb. sitelere girebiliyorum ama Spotify ve Microsoft'un herhangi bir hizmetine ulaşamıyorum. İnternet bağlantısı yok diyor. Aşırı karışık bir durum, 1 haftadır her yerden her çözümü denedim, hiçbiri işe yaramadı. Bir adminin el atması lazım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    7,8 KB · Görüntüleme: 56
  • Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    125,6 KB · Görüntüleme: 38
Doğrudur da hızlı bir çözüm. Sonradan uygulumaları indirmeyi çok sorun bulmuyorsa bence yapabilir.
internet yavaş sıkıntılı ve kotalı hocam baya zor olur
Bilgisayarını virüs taraması yap. Ağ sürücüsünü tekrar kaldırıp kur. Format atmak en son iş.
ccleaner ile tarama yapmayı denedim uygulama çöküyor başka ne kullanabilirim

Kaspersky ile tarayabilirsin. CClaner virüs tespit edemez. Sistemine trojan bulaşma ihtimali yüksek. Korsan oyun bu yüzden riskli.
antivirüs kuramıyorum indiremiyorum, internet yok olarak algılıyor.Yapabileceğim şeyler çok kısıtlı o yüzden burdan yardım istedim

antivirüs kuramıyorum indiremiyorum, internet yok olarak algılıyor.Yapabileceğim şeyler çok kısıtlı o yüzden burdan yardım istedim
O zaman temiz format dediğim gibi. Korsan oyunlar indirmemeliydiniz. Güvenilir bir site önerebilirim de ceza yer miyim bilmiyorum.

Geri
Yukarı