İnternet paketi 50 MB olmasına rağmen internet 400 MB çekiyor

Dediğiniz paketi kullanıyorum.

Sıkıntı yok hocam asıl gitsin.

Öyle bir şey yok. Pazartesi günü hız testinizi bu linkten yapın, gerçek hızınızı görürsünüz.

Pazar 00.00'da son.

Bu durum ilk defa olan bir şey değil.
Nasıl yok.
Sosyalde bu konu ile ilgili bir sürü konu var.
Ve bizzat kullanan tanıdığımda var.

Screen Shot 2022-09-17 at 16.07.10.png

Benim hatta böyle bu hafta sonuna özel normalde 400/10 alıyorum keşke upload hep böyle olsa...

Nasıl yok.
Yok hocam böyle bir durum var ben direk o olayı yaşıyorum.

Eki Görüntüle 1520059

Benim hatta böyle bu hafta sonuna özel normalde 400/10 alıyorum keşke upload hep böyle olsa...

Hocam anlamadınız sanırım bu durum ilk defa olmuyor Superonline de sürekli oluyor.
Yoğun olmayan pop bölgelerinde hız limitini çok takmıyor.
Benim kayınçonun paketi 100 ama hız testinde 300 400 çıkıyor ve sürekli böyle geçici falan değil.
Bu da bizimki TurkNet kalitesi.

1663420327242.png

Nasıl yok.
Yoğun olmayan bölgeler de hız kısıtlaması yok diye bir şey yok. Tüm mahallede 1 tek sen Superonline kullanıyor olsan bile tarifen 100 Mbps ise 100 kullanırsın. O bölgede yoğunluk yok diye sana daha fazla hız vermez. Madem daha fazla hız verecek, farklı paketleri farklı fiyatları keyfinden mi koyuyorlar. Öyle bir şey yok.

Eki Görüntüle 1520059

Pazartesi bu linkten hız testi yapıp atarmısın. Bakalım sizin bölge yoğun değil diye size farklı daha hızlı bir hız mı veriyorlar. Türk Telekom Hız Testi, İnternet Hız Testi | TTnet

Yoğun olmayan bölgeler de hız kısıtlaması uok diye bir şey yok. Tüm mahallede 1 tek sen Superonline kullanıyor olsan bile tarifen 100 Mbps ise 100 kullanırsın. O bölgede yoğunluk yok diye sana daha fazla hız vermez. Madem daha fazla hız verecek, farklı paketleri farklı fiyatları keyfinden mi koyuyorlar. Öyle bir şey yok.

Pazartesi bu linkten hız testi yapıp atar mısın? Bakalım sizin bölge yoğun değil diye size farklı daha hızlı bir hız mı veriyorlar. Türk Telekom Hız Testi, İnternet Hız Testi | TTnet

Seni ikna edecek değilim hocam bizzat kullanan var diyorum daha ne diyeyim.

Seni ikna edecek değilim hocam bizzat kullanan var diyorum daha ne diyeyim.
Yav he he. Ortaya bir iddia attın ve iddalıysan kanıtla o zaman sana attığım linkten. Pazartesi buradan hız testi yap. Görelim. 100 kullanırken 300 -400 nasıl alıyorsun.

Bende de aynı durum söz konusu. Bende şaşırmıştım neden Superonline böyle bir şey yaptı diye? Bu arada benim hız testinden çıkan hız 820 olmasına rağmen indirirken en fazla 30 gördüm neden acaba? 820 Mbps hız alırken indirme en azından 70-80 olması gerekmiyor mu?

Bende de aynı durum söz konusu. Bende şaşırmıştım neden Superonline böyle bir şey yaptı diye? Bu arada benim hız testinden çıkan hız 820 olmasına rağmen indirirken en fazla 30 gördüm neden acaba? 820 Mbps hız alırken indirme en azından 70-80 olması gerekmiyor mu?
Steam'de sizin için en hızlı sunucuyu bulmanız lazım. Benim için en hızlı sunucu Newyork.

Ekran Görüntüsü (89).png
Ekran Görüntüsü (88).png

Yeni konular

Geri
Yukarı