İnternet paketi önerisi

Kadir533

Picopat
Günde 1-2 saat Chrome'da geziniyorum. Technopat, ekşi sözlük, epey vb. sitelere bakıyorum.

Günde yarım saat-1 saat YouTube'a bakıyorum.
Günde yarım saati geçmemek üzere de Instagram, WhatsApp'ta takılıyorum.

Online oyun falan oynamıyorum. Bu arada telefon kapalıyken de mobil veri WhatsApp için açık kalacak. Acaba bunları yapan birisine aylık kaç GB uygundur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonunuzda internet kullanımını aylık veya günlük olarak gösteren kısım yok mu ayarlarda. Oradan bakın ne kadar kullandığınıza ortalama. Ona göre bakın paketinizi.

Günde 1-2 saat Chrome'da geziniyorum. Technopat, ekşi sözlük, epey vb. sitelere bakıyorum.

Online oyun falan oynamıyorum. Bu arada telefon kapalıyken de mobil veri WhatsApp için açık kalacak. Acaba bunları yapan birisine aylık kaç GB uygundur?
15 GB yeterli gelir hocam.

Kendimden örnek vereyim. Sizin gibi kullanıyorum interneti. YT'da genellikle 480p izliyorum videoları ve 20GB'ı bazen bitiriyorum bazen 3GB falan kalıyor. Bitirdiğim zamanlarda genelde yolda oluyorum.

Günde 1-2 saat instagramda takılıyorum en fazla, yaylaya çıktığımda bu süre 3-4 saati buluyor bazen, çok nadir video izlerim. Oyun oynamam, mobil veri sürekli açık. Bana aylık 20GB yeterli geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı