İnternet paketi yüksek tarife önerisi

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
Anlık olarak Vodafone kullanıyorum ve 2 ay sonra taahhüdüm bitiyor. Şu an uyumlu 8 GB paketini 42 TL ücretle kullanıyorum ve uygulama üzerinde
10 GB 250 SMS 1000 dk => 64 TL
12 GB 250 SMS 1000 dk => 69 TL
Olarak öneriyor.

Müşteri hizmetlerinden ve internet çekim gücünden aşırı memnun olduğum söylenemez. Ucuz olduğu için kullanıyorum diyebilirim.

Sizce bu rakamlara taahhüt yenilemeli miyim? Aynı fiyat bandında daha fazla imkan sunan (internet önemli benim için) tarifeler var mıdır? (gizli tarife olayları vb)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet hızı nasıl?
Şuan ofisteyim ve 4.5G hattının yoğun kullanıldığı bir bölgede Ankara/Güneşevler'de hız durumu bu şekilde:
IMG_20220421_082939.jpg

(Pttcell, Türk Telekom üzerinden hizmet sağlamakta)
İlk çıktığı zamanlar kullanmıştım AKN gibi bir şey vardı. Hala duruyor mu?
AKN var mıdır bilmiyorum, varsa bile hiç takılmadım AKN sınırına. Ki benim kullandığım tarifede olmayıp yukarıda paylaştığım tarifede olabilir, bu konu hakkında bilgim yok ama tarife detaylarına kısaca bir göz atın derim.

Hocam BİMCELL kullanıyorum, haftalık 20 GB internete 25 lira veriyorum. Çekmesi güzel, arkadaşımla brawls stars atarken sorun yaşatmıyor.

Hocam BİMCELL kullanıyorum, haftalık 20 GB internete 25 lira veriyorum. Çekmesi güzel, arkadaşımla brawls stars atarken sorun yaşatmıyor.
Daha ziyade aylık bakıyorum. Teşekkürler yine de :)

Hocam konu ile ilgili bir tık alakasız ama merak ettiğim için soruyorum eğer İstanbul'da yaşıyor iseniz marmaray ve metro da internet kullanımınız nasıl? Çevremde Turkcell, Türk Telekom vs. kullanan arkadaşlarımın interneti metro ve marmaray da çekmesine rağmen benimki çekmiyor Vodafone kullanıyorum.

Hocam konu ile ilgili bir tık alakasız ama merak ettiğim için soruyorum eğer İstanbul'da yaşıyor iseniz marmaray ve metro da internet kullanımınız nasıl? Çevremde Turkcell, Türk Telekom vs. kullanan arkadaşlarımın interneti metro ve marmaray da çekmesine rağmen benimki çekmiyor Vodafone kullanıyorum.
Erzincan'da yaşıyorum. İnanın küçücük bir şehirde bile vasat Vodafone. Birkaç sene önce kullanıyorken aşırı memmundum. 2 sene Türk Telekom'a geçtim. Ondan tekrar Vodafone'a döndüm uygun fiyatı sebebiyle. Faciaydı benim için.

Erzincan'da yaşıyorum. İnanın küçücük bir şehirde bile vasat Vodafone. Birkaç sene önce kullanıyorken aşırı memmundum. 2 sene Türk Telekom'a geçtim. Ondan tekrar Vodafone'a döndüm uygun fiyatı sebebiyle. Faciaydı benim için.
Vodafone'un haftalık olarak saçma sapan "indirimler" sunması da cabası, en azından PTTCell (Turk Telekom) hep internet veya dakika veriyor. Ayrıca evet, PTTCell kullanıcıları da Turk Telekom uygulamasından faydalanıp "Sil Süpür" kullanabiliyor.
Firmanın satış elemanı gibi konuşuyor olabilirim ama bu PTTCell'i birkaç ay araştırıp Turk Telekom'dan geçmiştim, ki Turk Telekom'dan önce de maalesef Vodafone eziyetini çektim.

Yeni konular

Geri
Yukarı