İnternet paketim aktif olmadı!

kemal3636

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün 25 (lira) ya bir paket yaptırdım Turkcell bayisinden ancak eve geldikten sonra daha önceden Facebook yapmış olduğumun farkına vardım kredim olmadığı için müşteri hizmetlerini arayamadım bayiye gittim kredimin olması gerektiğinden vs vs bahsettiler bende 20 kredi yükledim ve müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetleri bana paketi kendimin iptal ettirmem gerektiğini söyledi bende tamam diyip "IPTAL FACE" yazıp "2222" ye gönderdim ancak bende kredi (kontör) olduğu halde bana ne onay cevabı nede başka bir şey geldi normalde yeni bir mesaj daha gelip bu mesaja "EVET" deyip onaylamam gerektiğini söyleyen bir mesaj gelmesi gerekirdi şuan hiçbir şey gelmedi bekliyorum ne yapmalıyım?

Turkcell bayisinin den iptal ettirme gibi bir şey olduğunu hatırlıyorum ve sana önerim hiç öyle müşteri hizmetleriyle uğraşma direk bayiden iptal ettirmeyi talep et.

Turkcell sitesine giriş yaptıktan sonra üst menüden "hesabım" kısmına tıkla. Açılan sayfada profil resminin olduğu kısmın altında menüler var ordan hangi servislere üye olduğunu görebilirsin. Detaylı bilgiden nasıl iptal edileceğine dair bilgi alabilirsin.
(Görüntülü resim nasıl oluyor :D)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı