İnternet paylaşımı ile oyun oynamak

Belki oyunun server'ı ile alakalıdır tam olarak nedeni belirsiz ama Turkcell 4.5G (Full çekiyor) kullanıyorum. Cs go'daki ping değerim 100-130 arasında, LOL'de ise 50-60 aralığında. LOL'deki değer yine fena değil ama Cs go'daki değer neden bu kadar yüksek? Telefon ayarlarından ya da bilgisayara yüklenecek bir programdan bu ping değerleri ile ilgili bir düzeltme yapılamaz mı acaba?

Belki oyunun server'ı ile alakalıdır tam olarak nedeni belirsiz ama Turkcell 4.5G (Full çekiyor) kullanıyorum. Cs go'daki ping değerim 100-130 arasında, LOL'de ise 50-60 aralığında. LOL'deki değer yine fena değil ama Cs go'daki değer neden bu kadar yüksek? Telefon ayarlarından ya da bilgisayara yüklenecek bir programdan bu ping değerleri ile ilgili bir düzeltme yapılamaz mı acaba?
LOL server yakınlığı sebebiyle pinginiz düşük.

Evet haklısınız, LOL'ün türkiye server'ı mevcut ama CS GO için normalde 70-100 arası ping değeri alıyorum evin interneti ile ama turkcell'den bağlanınca 130 larda oluyor genelde. WTFast vb. programlar işe yarar mı mobil internet için?

Bir güncelleme yapmak istiyorum, wi fi optimizer adında bir mikro uygulama ile kablosuz bağlantıda 83-90 kablolu bağlantıda ise 70-80 ping civarında elde ediyoruz. Merak edip deneme imkanı olmayan arkadaşlara duyurulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı