İnternet paylaşımı ile oyun oynamak

icanucar

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Samsung Galaxy Note 8 model cep telefonumla internet paylaşımı yaparak bilgisayar üzerinden escape from tarkov isimli oyunu oynuyorum. Bu konuma olağanüstü şartlar dolayısıyla internet bağlatma imkanım şu an için mevcut değil. Ping sorunu yaşamaktayım. Bu yaşadığım ping sorununu çözebilmek ya da en azından minimum seviyeye indirebilmek için telefon ya da bilgisayar üzerinden yapılabilecek bir ayar var mıdır acaba?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bant genişliği değişimi ya da hız arttırılması gibi imkanlar yok mudur hiç bir şekilde? Ya da bilgisayara kablo ile bağlasam hız artışı sağlayabilir miyim?

Oyun dışında internet harcayacak şeylerden uzak durun, telefonu en iyi çektiği şekilde tutun. Onun dışında yapacak pek bir şey yok.
Kablolu bağlayabilirsiniz. USB üzerinden internet paylaşımı seçeneğini aktif edip bilgisayara takın.

Oyun dışında internet harcayacak şeylerden uzak durun, telefonu en iyi çektiği şekilde tutun. Onun dışında yapacak pek bir şey yok.
Kablolu bağlayabilirsiniz. USB üzerinden internet paylaşımı seçeneğini aktif edip bilgisayara takın.
Kablolu bağlantıda hız artışı sağlanabilir mi?

Bende iPhone 4 kullanıyorum, kablo ile bağlanip Avrupa sunucusunda LOL oynuyorum. Pingim 90, 100 arası beni rahatsız etmiyor. Turkcell hat kullanıyorum. Telefon çaldığında ping artışı olduğu için eski telefonuma 1 hat aldım. Numaramı kimseye vermedim. Benim şu an tek sıkıntım yağmurlu havalar da 3G'nin çekmemesi.

Şu anda denedim ve başarılı bir iş çıkartmadı. Tavsiye etmiyorum. Konu kilitlenebilir. Başlığı düzenleyemedim. Çözüldü şeklinde düzenlenebilir...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı