İnternet reklamlarını nasıl engellerim?

• Konuyu başlatan CYP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B
Yazılımları daima kendi sitesinden indirin. Tamindir kullanmayın. Sosyal'de de yasak zaten.
Oradan indirdim. Şimdi ne yapabilirim?

Yazılımları daima kendi sitesinden indirin. Tamindir kullanmayın. Sosyal'de de yasak zaten.
Sitesini aradım ama bulamadım. Şimdi nereden indirmeliyim?(n)

Virüs derken Adware'i kastettim. Adware konusunda Adwcleaner en iyi program.
Nereden indirebilirim? Kendi sitesi açmadı, Tamindir de önermiyorlar. Ama cidden işe yaradı.:LOL:

Açıkçası ben kullanmıyorum. Tamindir hem güncel olmayabiliyor hem de yanında değişik dosyalar da indirmeye çalışabiliyor. En doğrusu kendi sitesinden indirmektir. @MF kendi sitesini yazarsanız ben de sevinirim.

Açıkçası ben kullanmıyorum. Tamindir hem güncel olmayabiliyor hem de yanında değişik dosyalar da indirmeye çalışabiliyor. En doğrusu kendi sitesinden indirmektir. @MF kendi sitesini yazarsanız ben de sevinirim.
Evet, Tamindir versiyonu bile, sorunumu çözdü.:) Ama, ana sitesi nerede? İşte onu bulmak lazım. Bence, birlikte soralım.:melek:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı