İnternet Sağlayıcı Önerisi

OLİTA HAYDAR

Kilopat
Makaleler
3
Yer
DOĞU ROMA IMPARATORLUĞU
İstanbul Ataşehir Kayışdağı Mahallesi'nde oturuyorum. Yeditepe Üniversitesine çok yakınım. Fiber altyapım var mı nasıl öğrenebilirim.

Ayrıca Superonline kullanıyordum ve iptal başvurusu verdim. 24 ay sözüm bitti. 16 Mpbs 50 GB AKN yalın ADSL kullanıyorudum. TT' ye geçsem aynı hızı alır mıyım? Turknet veya başka bir şey önermeyin. Babam TT veya Superonline düşünüyor.

Superonline 16 Mpbs 50GB AKN YALIN ADSL= Alınan gerçek hız 14 ile 15 arasında gidip geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangimiz internet sağlayıcısından memnun ? Ben TTnet'liyim fiyatlar çok pahalı internet geceleri afallıyor, Superonline kullananlar memnun değil, Turknet kota yok ama müşteri hizmetleri de yok, geriye Kablonet kalıyor ona geçmek istiyordum eve fiber döşemişlerdi fiyatları uçurmuşlar e geriye ne kaldı ?

Büyük firmada her zaman bir muhatap bulursun. O sebeple superonlinedan devam et bence.
fiber alt yapı varsa 10 TL hesabı yapma. Adamların sistemleri güzel sorun olduğunda uzaktan destek alabileceğin kocaman bir çağrı merkezi var.
şikayet var konularına yanıt verip ilgileniyor.
Sorunsuz yok ama tercih her zaman destek alınabilecek firma olması lazım bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı