İnternet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum

Kablonet'te Bursa da yaşıyorum hız testi 5-8 arası kablosuz Valorant'ta 13ms. Gayet iyi ayrıca yurt dışı çıkışlarındaki ping değerleri de iyi fiber hizmeti sağladıkları için sorun yaşamzsın TurkNet falan uğraşma VDSL her türlü sakat.
Anladım, altyapı sorgulamasına bir göz atacağım. Hala yorumlarınıza açığım!

Kablonet'te Bursa da yaşıyorum hız testi 5-8 arası kablosuz Valorant'ta 13ms. Gayet iyi ayrıca yurt dışı çıkışlarındaki ping değerleri de iyi fiber hizmeti sağladıkları için sorun yaşamzsın TurkNet falan uğraşma VDSL her türlü sakat.
Hocam altyapıyı sorgulattım, binada fiber kablonet altyapısı bulunmuyormuş. Ne yapsam ki?

Anladım, altyapı sorgulamasına bir göz atacağım. Hala yorumlarınıza açığım!

Hocam altyapıyı sorgulattım, binada fiber Kablonet altyapısı bulunmuyormuş. Ne yapsam ki?

Direk geçin fiber hizmeti gördüğünüz neresi varsa atlamalısınız çünkü VDSL hava şartları ve yoğunluktan etkileniyor Kablonet'te o durum yaşanmaz asla.

Direk geçin fiber hizmeti gördüğünüz neresi varsa atlamalısınız çünkü VDSL hava şartları ve yoğunluktan etkileniyor Kablonet'te o durum yaşanmaz asla.
Hocam işte fiber altyapısı yok ve bu konularda hiç bir bilgim yok denebilecek kadar az, şuan sizi yoruyor gibiyim. Sizde fiber altyapısı var mı?

Geri
Yukarı