İnternet Sağlayıcısı Önerileri

TtNet'ten bıkan birisi de benim.
''Denize düşen Yılana sarılırmış'' misali, TurkNet'e sarıldım. (Geçtim) Ancak o da yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen hala aboneliğimi gerçekleştiremedi. Ama bugün birisi beni aradı, ''TurkNet bağlantı kablonuzu binanın girişine kadar çektik, bıraktık, isterseniz bir elektrikçi çağırıp bağlattın'' dedi. Şimdi bu saçmalığa güler misin- ağlar mısın?
Oysa TurkNet müşteri danışmanı banan aynen şunu: ''Biz bütün bağlantıları, işlemleri vs. yapacağız'' demişti.:kararsız:
Şimdi, size gelin TurkNet'e geçin desem kendimle beraber sizi de yapmış olurum. İyisi mi hayırlısıyla şu bağlantıları filan yapsınlar önerilerimi sizlere öyle arz edeyim.:)

Bu arada, benim anlaştığım TurkNet paketi: 60 TL karşılığında Yalın İ./ 16 Mbp/s 100 GB AKK.

Yaşadığınız il/semt/mahalle ve bina alt yapısını destekleyebilecek bir servis sağlayıcı tercih etmeye çalışın. Verebileceğim en büyük tavsiye bu olur sanırım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı