İnternet Sağlayıcısı Önerileri

TtNet'ten bıkan birisi de benim.
''Denize düşen Yılana sarılırmış'' misali, TurkNet'e sarıldım. (Geçtim) Ancak o da yaklaşık 2 ay geçmesine rağmen hala aboneliğimi gerçekleştiremedi. Ama bugün birisi beni aradı, ''TurkNet bağlantı kablonuzu binanın girişine kadar çektik, bıraktık, isterseniz bir elektrikçi çağırıp bağlattın'' dedi. Şimdi bu saçmalığa güler misin- ağlar mısın?
Oysa TurkNet müşteri danışmanı banan aynen şunu: ''Biz bütün bağlantıları, işlemleri vs. yapacağız'' demişti.:kararsız:
Şimdi, size gelin TurkNet'e geçin desem kendimle beraber sizi de yapmış olurum. İyisi mi hayırlısıyla şu bağlantıları filan yapsınlar önerilerimi sizlere öyle arz edeyim.:)

Bu arada, benim anlaştığım TurkNet paketi: 60 TL karşılığında Yalın İ./ 16 Mbp/s 100 GB AKK.

Yaşadığınız il/semt/mahalle ve bina alt yapısını destekleyebilecek bir servis sağlayıcı tercih etmeye çalışın. Verebileceğim en büyük tavsiye bu olur sanırım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı