Internet sağlayıcısı önerisi

Herolog

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben şu anda 288 TL Netspeed Fiber 100/20 kullanıyorum. Son 1 aydır berbat bir hizmet veriyorlar ve sürekli hızım 1 Mbps'lere düşüyor.

Daha önce TurkNet Fiber kullandım o da berbat bir hizmet verdi. GigaFiber denemek istiyorum ama adresimde var mı bilmiyorum. Superonline kullanan varsa bana öneri yapabilir mi?

Kullandığınız ISS'leri deneyiminizi paylaşarak önerilerinizi iletirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben şu anda 288 TL Netspeed Fiber 100/20 kullanıyorum. Son 1 aydır berbat bir hizmet veriyorlar ve sürekli hızım 1 Mbps'lere düşüyor.

Daha önce TurkNet Fiber kullandım o da berbat bir hizmet verdi. GigaFiber denemek istiyorum ama adresimde var mı bilmiyorum. Superonline kullanan varsa bana öneri yapabilir mi?

Kullandığınız ISS'leri deneyiminizi paylaşarak önerilerinizi iletirseniz sevinirim.
TurkNet'liydim, bulunduğum konumda zaten GigaFiber olmadığı için Mileni'ye geçtim, TurkNet'ten daha iyi hizmet alıyorum.(Konuma göre değişebiliyor.)

Arkadaşlar Netspeed 'ten kurtulmak istiyorum hemen şimdi.
Şu an için 300 TL altında en az 100 mbps indirme 20 mbps yükleme veren bir İSS önerir misiniz?
İstanbul Eyüpsultan içinde oturanlar kullandıkları internet sağlayıcılarını söyleyip deneyim aktarırsa sevinirim.

Arkadaşlar Netspeed'ten kurtulmak istiyorum hemen şimdi.
Şu an için 300 TL altında en az 100 Mbps indirme 20 Mbps yükleme veren bir ISS önerir misiniz?
İstanbul Eyüpsultan içinde oturanlar kullandıkları internet sağlayıcılarını söyleyip deneyim aktarırsa sevinirim.

Bende Netspeed çektirmek istiyorum neden böyle dediniz?

Geri
Yukarı