İnternet Sağlayıcısı Önerisi

ForeverNooB

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben TTNET'in ADSL internetini kullanıyorum. Son 2 aydır internetim çok kötüleşmeye başladı, beklenilen hızın yarısı bile gelmiyor, kota gelince bile yavaş ve oyunlarda ping 300'ün altına inmiyor.
Sizce hangi internet firması daha iyi TTNET'den başka. Biliyorum hepsi aynı altyapyı kullanıyor ADSL konusunda ama memnuniyet, ping veya kesilmemesi konusunda hangi firma daha iyi size göre?

Türknet
Turkcell
Vodafone
Uydunet
veya başka markalar... Sizce hangisine geçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben TTNET'in ADSL internetini kullanıyorum. Son 2 aydır internetim çok kötüleşmeye başladı, beklenilen hızın yarısı bile gelmiyor, kota gelince bile yavaş ve oyunlarda ping 300'ün altına inmiyor.
Sizce hangi internet firması daha iyi TTNET'den başka. Biliyorum hepsi aynı altyapyı kullanıyor ADSL konusunda ama memnuniyet, ping veya kesilmemesi konusunda hangi firma daha iyi size göre?

Türknet
Turkcell
Vodafone
Uydunet
veya başka markalar... Sizce hangisine geçmeliyim?
Altyapın fiberi destekliyorsa kesinlikle Uydunet al ben TTNET adsl kullanıyordum meğerse burada fiber varmış taahhüt bitince hemen Uydunet bağlandı inanamıyacağınız bir paket 100 mb 250 GB sadece 64,90 normalde 189,90 TL idi internet diye böylesine denir okadar ağır kullanmama rağmen 20 günde ancak bitiyor gece 5 e kadar uyumadığım için AKK kalkıyor vede daha rahat kullanım oluyor bence al ;)

Altyapın fiberi destekliyorsa kesinlikle Uydunet al ben TTNET adsl kullanıyordum meğerse burada fiber varmış taahhüt bitince hemen Uydunet bağlandı inanamıyacağınız bir paket 100 mb 250 GB sadece 64,90 normalde 189,90 TL idi internet diye böylesine denir okadar ağır kullanmama rağmen 20 günde ancak bitiyor gece 5 e kadar uyumadığım için AKK kalkıyor vede daha rahat kullanım oluyor bence al ;)
Maalesef altyapımız yok. Normal türk telekom un altyapısını kullanıyorum. Oturduğumuz sokağa vodafone fiber döşendi ama apartmana bağlamadılar. Benimde elimden ttnet i değiştirmekten başka bir şey gelmiyor.

Dostum paketin linkini atarmısın bulamadımda Uydunetin sitesinde.

O paket nedir hocam ben 100Mbps 100GB için 90TL ödüyorum Kablonet'e hangi pakedi kullanıyorsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı