İnternet sayfaları geç açılıyor

Caann11

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, internet hızımda, ping sonuçlarımda bir sorun yok ama sayfalar açılırken gecikme oluyor bu gecikme sadece bilgisayarda oluyor kablosuz cihazlarda olmuyor anladığım kadarıyla Ethernet kartı ayarlarında bir problem var nasıl çözebilirim?

Ethernet haricinde işlemciyle de alakalı olabilir

Bütün işlemci testlerini yaptım, windows 11 kurduktan sonra bu sorunlar başladı windows 10'a dönsem de çözümedi sisteme bluestacks kurduğum için de olabilir windows 8.1 deneyeceğim büyük ihtimalle çözülür diye düşünüyorum.

Ethernet haricinde işlemciyle de alakalı olabilir.

Bütün işlemci testlerini yaptım, Windows 11 kurduktan sonra bu sorunlar başladı Windows 10'a dönsem de çözümedi sisteme BlueStacks kurduğum için de olabilir Windows 8.1 deneyeceğim büyük ihtimalle çözülür diye düşünüyor.

BlueStacks işlemciye yüklenen ve her PC niz açıldığında eğer Görev Yöneticisi'nden başlangıç bölümünden kapatmadıysanız PC niz her açılışında onu arkada çalıştırıyor siz görmesenizde.

Şuanda Windows 8.1 yükledim hocam aynı tarayıcı ile 11.45 sn'de açılan web sitesi 3.05 sn'de açılmaya başladı. Sorun SSD'nin dolu olması da olabilir, bluestacks'ın arkaplanda çalışması da bilemiyorum bu süreyi elimden geldiği kadar düşürmeye çalışacağım.

Geri
Yukarı