Internet Security için ESET vs. Kaspersky

Merhaba dostum, iki tarafı var bu sorunun. ESET gelmiş geçmiş en hafif antivirüs olabilir. Koruması da gayet iyidir.

Kaspersky ise ESET kadar hafif değildir. Ağır da değildir tabii. Ama kusursuz koruma sunduğu söylenir. Ben bıraktım gerçi Kaspersky kullanmayı kişisel sebeplerden.

Eski sisteme hafiflik ve yeterince güvenlik için ESET.

Kusursuz koruma için Kaspersky. ( ESET kadar hafif olmaz eski sistemlere) eskiden aşırı tedirgindim. Paranoyaklık derecesinde tedirgindim. O dönemler aşırı koruma için BitDefender, g data, Kaspersky kullanırdım. Ancak şu an sistemimi yormuyorum. Aşırı güvenliğe de ihtiyacım olmuyor. ESET Smart Security ve ESET endpoint Security kullanıyorum. Selam.

Çok teşekkür ederim.
Kullanım amacım yazılım geliştirmede yani yazılım işleri ve günlük kullanım için antivirüs bunlar için ESET internet Security yeterli midir?

Çok teşekkür ederim.
Kullanım amacım yazılım geliştirmede yani yazılım işleri ve günlük kullanım için antivirüs bunlar için ESET internet Security yeterli midir?
Rica ederim. Ben gençken her türlü siteye girerdim deep web, dark web tarzı karanlık yeraltı yerler. Sürekli bir şeyler yükler silerdim. O dönemlerde aşırı hassastım. Ancak şu an bilinçli kullanıyorum. Bilinç yokken dahi kurtarıyordu esasında Eset. Kasmıyor, yeterince koruyor. Çok ama çok hafif benim için en önemlisi. Grafik Anime vs teknik programlarla ilgileniyorum bende. Kusursuz ve aşırı güvenlik için şirketlere kurum kuruluşlara BİTDEFENDER, G DATA, KASPERSKY önerirdim. Ancak koruyabileceğim bir şirketim bile yok :( O denli gam yok mesele yok.

Bu arada ikisinin resmi sitesinin fiyatları farklı. Eset sitesi yüksek, Kaspersky ekonomik. Resmi siteler haricinde alışverişte fiyat farkı kapanabilir. Selamlar

ESET sitesi yüksek, Kaspersky ekonomik. Resmi siteler haricinde alışverişte fiyat farkı kapanabilir. Selam.

Hocam bu ucuza satılan key siteleri oluyor 1 yıllık ESET keyleri veya Kaspersky falan orada 40-50 TL falan oradan alacağım zaten.

@Hocam konu açmıştım sizi etiketledim isterseniz orayı da yazın belki ileride bazı insanların işine yarar.

Hocam bu ucuza satılan key siteleri oluyor 1 yıllık ESET keyleri veya Kaspersky falan orada 40-50 TL falan oradan alacağım zaten.

@Hocam konu açmıştım sizi etiketledim isterseniz orayı da yazın belki ileride bazı insanların işine yarar.
Evet çok ucuza satan yerler var. Satıcıya dikkat ettikten sonra sorun olmaz pek. Tabi İnsanlar görsün yazdıklarımızı, konu görmedim. Yazarım gördüğümde.

Bir anti virüse 900TL verilmez bence.
Ben premium versiyonunu farklı e postalar la ücretsiz kullanıyorum aylardır.
Ya aslında benim istediğim tam olarak antivirüste değil ,Chromedayken beni korumasını istiyorum da tam olarak bulamadım aradığım şeyi.
O kadar fake siteler var ,reklamlar var kendimi chromeda rahat hissetmem lazım.

Ya aslında benim istediğim tam olarak antivirüste değil, Chrome'dayken beni korumasını istiyorum da tam olarak bulamadım aradığım şeyi.
O kadar fake siteler var, reklamlar var kendimi Chrome'da rahat hissetmem lazım.

Malwarebytes güvenilir olmayan siteleri açarken engeller.

Yeni konular

Geri
Yukarı