İnternet servis sağlayıcı önerisi

Türk Telekom'da desteğin “D”si bile yok. 1 yıldır söylemekten bıktım tık yok. Ben artık söylemeyi bıraktım.

Bölgeden bölgeye değişiyor herhalde. Bizde binaları yıkarken altyapıyı ağlatmışlardı çok kısa bir süre olmasa da 2 hafta da gelip fiber çektiler binaya kadar.

Şu an en iyi seçenek taahhüt. O yüzden TT bağlayın.
Türknet (Turkcell altyapısını kullanıyor) gayet güzel şuana kadar herhangi bir sorun çıkartmadı.
Altyapınız muhtemelen Türk Telekom, en ucuz sağlayıcıdan alıp geçin. Zaten destek tarafında en iyi firma bile Türk Telekom altyapısında düzgün destek sunamıyor.
Enflasyon döneminde taahhüt daha hesaplı oluyor. Faturanı 2 sene sabitleyerek enflasyondan korunmuş olursun. Vodofone - Türktelekom- Türkcell Hangisi Ucuzsa 50 Mbps bağlat geç
Bölgeden bölgeye değişiyor herhalde. Bizde binaları yıkarken altyapıyı ağlatmışlardı çok kısa bir süre olmasa da 2 hafta da gelip fiber çektiler binaya kadar.
Birde FixNet diye bir yer buldum bu firma nasıldır ?

Dikkat edersen aynı firmada bir kişi sorun yaşarken diğeri çok güzel sıkıntı yok diyor. Bu işler biraz piyango bence. En iyisi X firma dersin ama gelir bir sorun olur sende sıkıntı yaşarsın. En az sorun yaşatan SuperOnline sonrada Türk Telekom oluyor genelde. Mümkünse Türk Telekom bağlat diğer firmalarda altyapıyı ondan alıyorlar. Ama yine diyorum biraz piyango işi. Sorun olma ihtimali var her firmada

Alt katımızda oturanlar 50 MBPS TT kullanıyorlar sorun yoktur.
Her firma her yerde aynı derecede hizmet vermiyor. Bi' kişi Vodafone'u över, siz rezalet dersiniz. O da TT rezalet der, siz översiniz. Kesin konuşmak sağlıklı değil ama genel bi' vaziyet belirtmek olabilir.

@Mehmet927 hocam GIBIRNet iyi bir firma olmadığı için forumda yasaklı.

Dikkat edersen aynı firmada bir kişi sorun yaşarken diğeri çok güzel sıkıntı yok diyor. Bu işler biraz piyango bence. En iyisi X firma dersin ama gelir bir sorun olur sende sıkıntı yaşarsın. En az sorun yaşatan SuperOnline sonrada Türk Telekom oluyor genelde. Mümkünse Türk Telekom bağlat diğer firmalarda altyapıyı ondan alıyorlar. Ama yine diyorum biraz piyango işi. Sorun olma ihtimali var her firmada
Altyapı TT ait 2015 senesinden 2021 senesine kadar TurkNet kullandım hiç bir sorun yoktu fakat 2015 senesinden önce TT kullanıyordum rezalet ötesi idi yaşadığım sorunlardan dolayı bir daha TT bulaşmak istemiyorum şans vermek isterim fakat iptal edemem interneti

Altyapı TT ait 2015 senesinden 2021 senesine kadar TurkNet kullandım hiçbir sorun yoktu fakat 2015 senesinden önce TT kullanıyordum rezalet ötesi idi yaşadığım sorunlardan dolayı bir daha TT bulaşmak istemiyorum şans vermek isterim fakat iptal edemem interneti

Kaç Mbps alıyorsunuz TurkNet'te.

Altyapı TT ait 2015 senesinden 2021 senesine kadar TurkNet kullandım hiç bir sorun yoktu fakat 2015 senesinden önce TT kullanıyordum rezalet ötesi idi yaşadığım sorunlardan dolayı bir daha TT bulaşmak istemiyorum şans vermek isterim fakat iptal edemem interneti
Tam dediğim nokta bu işte. Mesela bende 2003den beri TTNET kullanıyorum. 1 sene sorun yaşadım oda bölge kaynaklıydı. Sonra düzeldi. 20 senede 5 kere ev değiştirdim sadece 1 yerde sorun yaşadım. O yüzden şunu kullan bunu kullan desem de biraz işin patlama riski var. Mümkünse bölgende internet kullananlara sor. Hangi firma sorun yaşıyormusunuz falan diye. Daha sağlıklı sonuç olur.

Yaklaşık 2009'dan beri aynı lokasyonda yaşıyorum ve 2009'dan beri Türk Telekom kullanıcısıyım tek bir kez sorun yaşamadım olduysa da müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim ve teknik servisi sonraki gün evime yönlerdiler söylendiği berbat bir şirket değil.
Bir kısmı benim gibi baya sorun yaşıyor, bir kısmı ise memnun en iyisi o bölgede kullananlara sormak. Şahsen kendim tavsiye etmem çünkü bu bölgede gerçekten berbat ötesi daha memnun olan görmedim. Altyapıları neredeyse asırlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı