İnternet servis sağlayıcı önerisi

Türknet (Turkcell altyapısını kullanıyor) gayet güzel şuana kadar herhangi bir sorun çıkartmadı.
Yanlış bilgi. Türk Telekom ve kendi altyapısını(gigafiber ve yapa) kullanıyor.
İnternet altyapım 80 Mbps'yi destekliyor ve şu anda kullandığım internet şirketi Millenicom, 35 Mbps olan paketin fiyatını 110₺'den 240₺'ye çıkardı. Yeni bir şirket arıyorum, aklımda Netspeed ve GIBIRNet var, müşteri hizmetlerinin berbat ötesi olduğunu söyleyenler var, sizce Netspeed'e geçmek mantıklı mı? Sizin önereceğiniz firma var mı?
Turknet, netspeed, fixnet veya comnet öneririm. Benim tercihim TurkNet'ten yana olurdu.

Kaç Mbps alıyorsunuz TurkNet'te.
79 alıyordum

Tam dediğim nokta bu işte. Mesela bende 2003den beri TTNET kullanıyorum. 1 sene sorun yaşadım oda bölge kaynaklıydı. Sonra düzeldi. 20 senede 5 kere ev değiştirdim sadece 1 yerde sorun yaşadım. O yüzden şunu kullan bunu kullan desem de biraz işin patlama riski var. Mümkünse bölgende internet kullananlara sor. Hangi firma sorun yaşıyormusunuz falan diye. Daha sağlıklı sonuç olur.
Olduğum bölgede genel olarak 40+ yaş üstü insanlar var benim gibi genç oyun oynayan tayfa yok pek %100 sonuç alamam

Zaten bulunduğum çevrede en az 15 - 20 kişide internet var

79 alıyordum

Olduğum bölgede genel olarak 40+ yaş üstü insanlar var benim gibi genç oyun oynayan tayfa yok pek %100 sonuç alamam

Zaten bulunduğum çevrede en az 15 - 20 kişide internet var

79 Mbps yine Türk Telekom altyapısı oluyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı