İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

Malibaba

Decapat
Arkadaşlar 1 ay sonra taahhüt doluyor. Yeni bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Çok pahalı olmayacak şekilde önerebileceğiniz ISS var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1 ay sonra taahhüt doluyor. Yeni bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Çok pahalı olmayacak şekilde önerebileceğiniz ISS var mıdır?
TürkNET'i tavsiye ederim, kullananlar çok memnun (en azından yakınlarım).

Millenicoma geçme de hangisi olursa olsun.

Şahsen TürkNet kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım 3 yıldan fazla bir süredir. (kesilme dahi olmadı)
Müşteri hizmetleri ile hiçbir işim yok. Malum sağlayıcıyı kullanan arkadaşlar o kadar alışmış ki Müşteri Temsilcisi olmadan yapamıyorlar galiba.
Kuzenimi de malum firmadan kurtardım ve 1 hafta içerisinde bağlantı sağlandı.
Aldığı Download hızı aynı olmasına rağmen avantajları şu oldu;
1. Upload hızı arttı
2. Taahüt saçmalığına bir son verildi
3. 1000DK Ev Telefonu Ücretsiz olarak malum firmadan yaklaşık 40-50TL daha ucuza geldi.

Bulunduğunuz yerdeki altyapıya bağlı olarak; KabloNet, TürkNet, Millenicom ve NetSpeed gibi İSS'ları tercih edebilirsiniz.
Altyapı sorgulamadan seçim yapmayın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türknet kullanıyorum fena değil.Vaad ettiklerini yerine getirdiler.Müşteri hizmetleri kötü ama abartıldığı gibi kötü değil.

Turknet tavsiye etmiyorum hem arkadaşım hem kuzenim 1 ay bekledi internet bağlanmadı yaptığı başvuruyu geri aldı internet bağlandı sonra vaz geçti TTNet geçti . Müşteri hizmetleri vasat ben şahit oldum . Ben TTNet kullanıyorum gayet memnunum başvurduğum gün geldiler internetimi açtılar varsın taahhüt olsun en azından muhatabın var karşında .

Bağlanırken bekleme olabilir beklemem dersen geçme.(50 gün bekledim)

Türknet'i şiddetle tavsiye ederim. Önceden Türk Telekom'daydım ve pingim fazlaydı(90 civarı) şimdi ise 60-70 civarı alıyorum(CS:GO). Şu ana kadar bir problem çıkmadı. Müşteri Hizmetleri yok diyebilirsiniz ancak var. Sadece telefon ile aradığınızda yoklar. İnternetten yazıyorsunuz derdinizi. Zaten telefondaki adam da arıza kaydı açıyor. O işlemi telefondaki kişi yerine siz yapıyorsunuz o kadar. Bu arada üye olurken bu Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! kodu kullanırsanız 1 ay bedava kullanıyorsunuz.
Not: Kod vermek için övmedim sadece tecrübelerimi paylaştım.
Dipnot: İnternetinizi değiştirirken(fiber değilse) taşıyın iptal etmeyin. Öbür türlü çok fazla bekleyebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…